Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
κράτα τα λεφτά σου θα σου χρειαστούν δεν είναι καιρός για σπατάλες , εξηγήσαμε πιο πάνω και είπαμε όσοι ποστάραμε τις απόψεις μας , δεν χρει'άζετε τίποτε παραπάνω
είναι μερικοί άνθρωποι τόσο αρνητικοί και κακοπροαίρετοι που αν δούν κάποιον να περπατάει πάνω στο νερό δεν θα πούν θαύμα , αλλα τον άχρηστο δεν ξέρει μπάνιο γι αυτο το κάνει
Ουτε αρνητικος, ουτε κακοπροαιρετος, αλλα ουτε και στενομυαλος ειμαι. Απεναντιας, αναθεωρω τις αποψεις μου αν το κρινω σωστο και δεν τις υπερασπιζομαι μεχρις εσχατων μονο και μονο επειδη ειναι οι δικες μου ιδεες. Οσο για αυτους που περπατουν πανω στο νερο...εγω ως τωρα μονο εναν ειδα (ειναι και Ελληνας)...στο YouTube



Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
τιις μελέτες τις κάνουν επιστήμονες , εγω ξέρω ότι είχα ένα ψύκτη που έφτιαχνε ηλεκτρολύτες και σε κάποια φαση τον είχα απλα να κρυώνει το νερό και να βάζουν στο μπουκάλι και να προσθέτουν μετα στο παγωμενο νερό τους ηλεκτρολύτες
αυτο λοιπόν το είχα σε σημείο που το έβλεπε φως και ήταν το δοχείο διαφανές πλαστικό , ε λοιπόν σε 2-3 μέρες έπιανε πρασινίλα στα τοιχώματα και το άλλαζα , δεν ήξερα γιατι σημβαίνει αυτο και μετα κατάλαβα ότι επειδη ήταν απλα στο φώς γι αυτο
ο αγιασμός που είναι σε πλαστικό διαφανες μπουκαλάκι γιατι δεν το παθαίνει αυτό? σε διάστημα ενός έτους?
αυτο πρέπει να είμαι χημικός για να το διαπιστώσω?. στραβωμάρα έχω και δεν βλέπω?

Δεν αντιλεω οτι ο αγιασμος που εχεις διατηρειται ισως πιο πολυ καιρο. Αυτο που λεω εγω ειναι οτι αν παρουμε νερο, το μοιρασουμε σε δυο δοχεια, απο τα οποια το ενα αγιαστει, επειτα αποθηκευτουν και τα δυο στον ιδιο χωρο, υπο τις ιδιες συνθηκες, α-π-ο-κ-λ-ε-ι-ε-τ-α-ι να εχουν την παραμικρη διαφορα. Αυτη ειναι η αποψη μου. Αν δηλαδη με θεωρησει για αυτο το λογο καποιος αρνητικο, κακοπροαιρετο, καγκουρα και ο,τιδηποτε αλλο επειδη σκεφτομαι ορθολογιστικα και δεν υιοθετω ετσι απλα ξενες αποψεις...δικαιωμα του. Αποδειξε μου εσυ το αντιθετο (δεν ειναι τοσο δυσκολο, λιγο νερακι και εναν ιερεα χρειαζομαστε) και εγω οχι μονο θα αλλαξω αποψη και θα παραδεχτω οτι εκανα λαθος, αλλα θα γινω και ιεροκηρυκας.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
ούτε κανένας θρησκόληπτος είμαι που να είμαι τόσο πιστος και με παρωπίδες , αλλα κάποια πράματα βγάζουν μάτι , ο άνθρωπος όσα και να ανακαλύψει αυτα που έχει ανακαλύψει και μπορεί να εξηγήσει είναι μια τρίχα απ τ αρχ*δ*α της φύσης και όλων αυτών που δεν πρόκειτε ποτε να κατανοήσει , όπως το παράδειγμα με το άγχος που ανέφερα ,(μετρ'ηστε ρε μάγκες επιστήμονες να σας δω) η πχ η ιατρική επιστήμη που άλλος είναι για ξεμπέρδεμα και ξαφνικά γίνετε καλά χωρίς να μπορεί κανείς να δωσει μια εξήγηση

Εδω Ηλια φασκεις και αντιφασκεις. Απο τη μια ποσταρεις ενα αρθρο βασισμενο πανω σε επιιστημονικη ερευνα (ετσι τουλαχιστον ισχυριζεται), δηλαδη χρησιμοποιεις σαν επιχειρημα οτι το συμπερασμα βγηκε απο επιστημονες, και απο την αλλη χλευαζεις τους επιστημονες.