Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 06-07-14 22:01 #1
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή Creatine Chews (Universal)
    Όνομα: UNIVERSAL-CREATINE CHEWS 144Tab-BANNER.jpg Εμφανίσεις: 327 Μέγεθος: 120,1 KBΌνομα: UNIVERSAL-CREATINE CHEWS 144Tab-FACTS.jpg Εμφανίσεις: 310 Μέγεθος: 109,3 KB
    Όνομα: image_24723_original_x_450_white.jpg Εμφανίσεις: 312 Μέγεθος: 39,1 KBΌνομα: 61Jl-rm2CcL.jpg Εμφανίσεις: 603 Μέγεθος: 65,1 KB
    Η Creatine Chews από την Universal παρέχει την πιο αγνή μονοϋδρική κρεατίνη Creapure με βολικό και νόστιμο τρόπο σε ένα σκεύασμα προς μάσηση (μασώμενες ταμπλέτες).Σε δυο γευσεις σταφυλι και πορτοκαλι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 06-07-14 στις 22:05
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-07-14 13:03 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Γιατί να τα προτιμήσει καποιος απο μια απλή μονουδρική...ή ακομα καλυτερα απο την ΙΔΙΑ την creapure της universal....-> http://forum.bodybuilding.gr/showthr...ne-(Universal)

    με χαλάνε τα στοιχεία στο πινακακι παντως

    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-07-14 13:14 #3
    Προεπιλογή
    Για 5 gr κρεατινη, 4,5 gr ζαχαρη και 20 mg νατριο? Ευχαριστω, δε θα παρω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-07-14 13:21 #4
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Ειναι μια διαφορετικη επιλογη απο την κανονικη κρεατινη σε σκονη μπορεις να τα εχεις παντου μαζι σου και τις περνεις σε μορφη τσιχλας χωρις κοπο χωρις τιποτα.Ενταξει η ζαχαρη δεν ειναι τιποτα που εχει 4.5 γραμμαρια,το ενα κουταλακι του γλυκου ειναι 5.Και εγω παντος θα επελεγα την κανονικη κρεατινη της εταιρειας η οποια ειναι και απο τις πολυ καλες,αλλα και αυτη εγω δεν την βλεπω κακη επιλογη και ειδικα αφου η εταιρεια την εχει προσεξει και εχει μεσα μονοϋδρική κρεατίνη Creapure οπως και στην κανονικη της...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 07-07-14 στις 13:25
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-07-14 14:50 #5
    Προεπιλογή
    Την είχα πάρει πριν λίγα χρόνια σε γεύση πορτοκάλι . Νομίζω ήταν η πρώτη μου κρεατινη. Αν θυμάμαι καλά είναι αρκετά γλυκιά,όχι σε σημείο να ενοχλεί. Και όταν την μασήσεις γίνεται σαν άμμος μες στο στόμα αλλά δεν ενοχλεί και καταπίνεται αρκετά εύκολα. Το νερό δεν είναι απαραίτητο αλλά φυσικά συνίσταται.
    Γενικά δεν υπάρχει θέμα με το προϊόν, τουλάχιστον γευστικά.
    Αν την ξαναπαιρνα? Δεν το έχω ξανασκεφτεί, προτιμώ την κλασσική σκόνη.
    Απάντηση με παράθεση