Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 15-09-14 23:23 #1
    Προεπιλογή σας ευχαριστω
    λοιπον......εχω ενα μηνα τωρα και σας "κατασκοπευω"
    Γιωργος 34 100 κιλα τωρα 181 υψος.ημουν 108 πριν ενα μηνα,κιλα που τα πηρα φανταρος πριν ημουν 80 και μου εμειναν αμανατι λογω διαφορων καταστασεων σχεδον 10 χρονια. αλλα ειπα η ολα η τιποτα γιατι εκανα κανα 2 προσπαθειες παλι να επανερθω αλλα 1 μηνα μετα το ξεχναγα
    επειδη εκλεισα μηνα ειπα να μη ξεχαστω παλι και να γυρισω σελιδα στη ζωη μου.οχι γιατι θελω να γινω φετες κτλ (οχι οτι θα με χαλαγε) απλα θελω πισω ενα κομματι του ευατου μου που εχει κρυφτει πισω απο το λιπος στη μπακα και το κοινωνικο ρατσισμο + την υγεια μου.
    πολλα θελω να γραψω αλλα θα σας κουρασω τσαμπα και απλα ηθελα μετα απο αυτο το μηνα να σας ευχαριστησω μεσω του μνμτος.
    θα γραψω καποια νικ name αλλα θα ξεχασω καποιους.ενα μεγαλο ρισπεκτ στις κυριες/δεσποινιδες του φορουμ για την επιμονη τους.ειδικα καποιες ξεπερνουν πολλους αντρες και σε πειθαρχεια αλλα και σε κιλα
    οπως και στο rey1989 (εσενα διαβασα και κολλησα λεω αφου μπορεσε το μυξιαρικο ) στον Κ. Ηλια μακαρι να σε ειχα κοντα,στον goldenera γιατι εχει τρελλα στον ΜΒ στους τοληδες, στο νασερ, στο ραμπο το λατινο εραστη,στο μικεμαν για την επιμονη του,στο σοτο επισης............πολλους δε γραφω αλλα θα γινει πιο μεγαλο το σεντονι.
    να στε καλα και να
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-09-14 23:31 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Καλωσηρθες στη παρέα


    Ολα γινονται αν έχεις ορεξη,υπομονή και μέθοδο....Είχα φτάσει 120 κιλα πριν μερικά χρόνια(1,85 υψος) και με πολύ κοπο και πείσμα επεσα στα 90(όχι τώρα),αφου το καταφερα εγώ τοτε μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-09-14 23:52 #3
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή!!
    Και να ξέρεις κάποιες προτιμούν τον άνδρα με κοιλίτσα!!
    In the middle of difficulty lies opportunity. "Albert Einstein"
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-09-14 23:22 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Εγω απλά εύχομαι να συνεχίσεις και να μην σταματήσεις να προσπαθείς. Να το κάνεις τρόπο ζωής γιατί βοηθάει στο να ισορροπήσεις και ψυχολογικά!
    Συνέχισε να είσαι ενεργός στη παρέα μας
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-09-14 22:48 #5
    Προεπιλογή
    Nikolas_mk2 σωστος εισαι,ορεξη υπαρχει....απλα διαβαζα η ακουγα απο κατι..... μη πω...που επεφτα σε νηστεια μη τρως το ενα μη τρως το αλλο και βαριομουν η ημουν εξαντλημενος.για ασκηση με βαρη ουτε κουβεντα μονο περπατημα.το κακο ειναι πλεον και με τη κριση τρεχουμε ολη μερα απλα για να μπορουμε να επιβιωνουμε. (Ε.Ε. στο επαγγελμα)
    Kalliopaki το ξερω οπως λεει αλλωστε και το ρητο αντρας χωρις κοιλια σπιτι χωρις μπαλκονι.απλα το δικο μου επειδη εχω φαρδιες πλατες λεκανη κτλ και ολο το λιπος παει στη κοιλια εμοιαζε αντι για μπαλκονι με βεραντα.εβαζες και κουτακι μπυρας πανω της στα πολυ γεματα μου
    NASSER να σαι καλα...το ψυχολογικο για εμενα αφορα κυριως το ρε φιλε πως εγινες ετσι ειδικα απο ατομα που γνωριζω και με ηξεραν απο παλια και δε το λενε απο "κακια" απλα επειδη νοιαζονται.Θα συνεχισω να ειμαι "ενεργος"
    μαγειρευω πλεον για ολη τη βδομαδα η 2 φορες ωστε να αποφευγω τις κακοτοπιες,κανω αεροβιο καθε μερα σχεδον και 4 φορες τη βδομαδα κανω ασκησεις με βαση το σωματικο βαρος,2 δεκακιλα βαρακια απο παλια μια μπαρα παλια ιδιοκατασκευη και μονοζυγο/ για γυμναστηριο ψαχνω αλλα ολα εδω (οσα ξερω τουλαχιστον ) ειναι πασαρελες.
    μετα απο 2 μερες οφ παρασκευη σαββατο που βγηκα γιατι το χρειαζομουν και αλκοολ μεζεκλικια παμε παλι δυνατα σε ενα μηνα παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-09-14 14:21 #6
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση