Σελίδα 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 133
  1. 11-10-16 22:38 #76
    Προεπιλογή
    Αν κ οχι στην καλυτερη μου μερα σημερα απο θεμα ορεξης ,δοκιμη μια ωρα πριν την προπονηση ωμων χεριων.
    Μεχρι την μεση της προπονησης τπτ το συνταρακτικο απλως η προπονηση εβγαινε ικανοποιητικα μια κ οπως ειπα δεν ημουν κ στα καλυτερα μου. Στο τελος ομως αυτο που παρατηρησα κ μου εκανε εντυπωση ηταν οτι εφυγα με ''πετρωμενα'' τρικεφαλα ,πραγμα που δεν συμβαινει κ πολυ συχνα πια.
    Αρα το αποδιδω οτι κατι δουλεψε στο προιον. Τσιμπιματα δεν παρατηρησα. Χωρις να εχω κ μεγαλη εμπειρια στα pre ,δεν ειχα την αισθηση οπως στο Gold Standard Pre Workout (Optimum Nutrition) που ειχα δοκιμασει παλαιοτερα ,αλλα ειπαμε παιζει ρολο κ η ''φαση'' κ η γενικη κατασταση που ειμαστε καθε φορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-10-16 00:59 #77
    Προεπιλογή
    Να κανω κι εγω ενα review:

    Είμαι στο δεύτερο δοχείο από το εν λόγο συμπληρωμα, μπορώ να πω ότι είμαι πολύ ευχαριστημενος...Ενέργεια/αντοχή πολύ καλή και πρηξιματα επικά όσο περνάει η ωρα...Ξεκίνησα με 1 scoop και έχω φτάσει μέχρι 1.5 δεν έχει χρειαστεί για παραπάνω

    Τσιμπήματα απο την β αλανινη ένιωσα λίγο στην αρχή που το δοκίμασα (αν και δεν με ενοχλούν προσωπικά) αλλά με την πάροδο εξαφανιστηκαν...

    Από γεύση και τις 2 φορες πήρα strawberry-lime, πολύ καλή και μου θύμισε όντως όπως είχε πει ο Διονύση το παγωτό γρανίτα

    Όσο για την σκόνη και σε μένα άρχισε λίγο να σβωλιαζει αλλά λογικό είναι από το gms όπως αναφέρθηκε
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-10-16 16:54 #78
    Προεπιλογή
    μπορω να προσθεσω κρεατινη και bcca ή καλυτερα μεσα στην προπονηση τα bcca ; ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-11-16 13:28 #79
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν κ λιγο αργοπορημενη απαντηση, μπορεις κ τα 2 αν θες..
    για οσους ενδιαφερονται ηρθαν κ τα >δειγματα<
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-11-16 16:53 #80
    Προεπιλογή
    Ορίστε και η φωτογραφία από τα φακελάκια.

    Δείτε το στο e-shop εδώ.

    Όνομα: 01-136-123-COMPLETE_PRE_PACK_.jpg Εμφανίσεις: 769 Μέγεθος: 252,1 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-11-16 22:12 #81
    Προεπιλογή
    Μια κανονικη δοση πριν την σημερινη προπονηση κ επιβεβαιωνω οτι το προιον ''δουλευει'' κ μου δινει καποια πρηξιματα.
    Οχι τπτ τρελα πραγματα βεβαια (ισως σε αλλους να δουλευει ακομα περισσοτερο) ,αλλα γενικα φευγω ικανοποιημενος.
    Μονο να δουμε τι ωρα θα κοιμηθω σημερα μια κ ευαισθητος στην καφεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-11-16 14:35 #82
    Προεπιλογή
    ψιλο ακυρο απλα επειδη δεν το γραφει η citrulline malate σε τι αναλογια ειναι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-11-16 15:43 #83
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bjj Εμφάνιση μηνυμάτων
    ψιλο ακυρο απλα επειδη δεν το γραφει η citrulline malate σε τι αναλογια ειναι;
    4γρ ανά δόση
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-11-16 15:44 #84
    Προεπιλογή
    αναλογια οχι ποσα γρ αν ειναι πχ 2:1
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-11-16 15:54 #85
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bjj Εμφάνιση μηνυμάτων
    αναλογια οχι ποσα γρ αν ειναι πχ 2:1
    Τωρα καταλαβα τι εννοείς.. Δεν το γνωρίζω αλλά υποθέτω 2:1
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-11-16 16:34 #86
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bjj Εμφάνιση μηνυμάτων
    ψιλο ακυρο απλα επειδη δεν το γραφει η citrulline malate σε τι αναλογια ειναι;
    Αναλογια ως προς τι; 2 προς 1 ειναι με την beta analine. Aν εννοεις ως προς το συνολο ,το αναφερει στα συστατικα ειναι 4gr στα 16,50 που ειναι η δοση ,αρα περιπου το 1/4 του προιοντος
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-11-16 18:01 #87
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναλογια ως προς τι; 2 προς 1 ειναι με την beta analine. Aν εννοεις ως προς το συνολο ,το αναφερει στα συστατικα ειναι 4gr στα 16,50 που ειναι η δοση ,αρα περιπου το 1/4 του προιοντος
    Οχι χρηστο, η citrulline malate είναι η ένωση L citrulline + malic acid... ο bjj ρωτάει σε τι αναλογια ειναι αυτά τα δύο που μας δίνουν το τελικό citrulline malate πχ 1:1, 2:1 κλπ
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-16 18:14 #88
    Προεπιλογή
    Α...μαλιστα! Λεπτομερειες δλδ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-11-16 23:43 #89
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α...μαλιστα! Λεπτομερειες δλδ
    ναι το ειπα οτι ειναι ψιλο ακυρο απλα ετσι για το θεαθηναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-12-16 19:27 #90
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Συγκριτικά με το n1 της nutrend με εδωσε καλυτερα πριξηματα και τσιτα. Αυτο που με εκανε εντυπωση ειναι οτι τα τσιμπηματα ηρθαν στα 5 λεπτα το πολυ...!
    Γευση κερασι κατεβηκε ανετα!
    Διαλυθηκε αψογα!
    Γενικα πολυ καλο προϊόν !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία