Όνομα: chain reaction-800x800.jpg Εμφανίσεις: 773 Μέγεθος: 108,6 KBΌνομα: chain-reaction-facts.jpg Εμφανίσεις: 692 Μέγεθος: 158,6 KB


ΓΕΥΣΗ = Μετρια 6/10 (Oυτε γλυκια αλλα ουτε ξυνι.... πιο πολυ προς το αδιαφορη αφηνοντας στο τελος μια μικρη αισθηση φαρμακιλας για λιγα δευτερολεπτα) πινετε παντως χωρις δυσκολια!
ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ = Αψογη 10/10 (χτυπημα 5 δευτερολεπτων κ ετοιμο!!!)
ΕΝΕΡΓΕΙΑ = Ιδανικη 8/10 (παρολο που ειμαι πολυ ανθεκτικος στην καφεινη 300mg -400 mg , αυτο με ενα σκουπ με κραταει 1 ωρα ευχαριστα κ ζωηρα μεσα στην προπονηση χωρις να νιωθω οτι θελω να δαγκωσω τις μπαρες απο τις τσιτες, στα δυο σκουπ ομως θελω να δαγκωσω μπαρες κ οτι αλλο κινειται με διαρκεια χαλαρα ενα 2ωρο!!!! Καθολου κρασαρισμα)
ΔΥΝΑΜΗ+FOCUS = Ακριβως οσο χρειαζεται 9/10 (η δυναμη ανεβαινει μεχρι εκει που μπορει να σου δωσει ενα καλο νιτρικο για να μπορεσεις να βγαλεις επαναληψεις κ να ανεβασεις κ λιγο τα κιλα , κ απο συγκεντρωση πολυ καλη με ωραιο ψυχολογικο συναισθημα επιθετικοτητας να πιεσεις τα ορια σου!!!)
ΠΡΗΞΙΜΟ+ΦΛΕΒΙΚΟΤΗΤΑ+ΑΙΜΑΤΩΣΗ = ΤΟΥΜΠΑΝΟ 10/10 (ακομα κ στο 1 σκουπ δουλευει τρελα!!!)

Το αρνητικο για μενα ειναι οτι μολις πιω το 1 η 2 σκουπ μετα απο 10 λεπτα η αλανινη εχει μια αισθηση πονου στην μαπα μου(κ στα 2 σκουπ μιλαμε την αισθανεσαι σε ολο σου το κορμι κυριολεκτικα!!!!) κ το χειροτερο ειναι οτι κοκκινιζω ολος σαν ντοματα(σε βαθμο που ολοι νομιζουν οτι εχω παθει κατι!!!) κ εχει μια διαρκεια γυρω στα 30 λεπτα!!!!
Εχουν δοκιμασει κ αλλα 2 φιλοι μου το ιδιο θεμα ακριβως δημιουργηθικε!!!!
Εχω παρει νιτρικα οπως το kraken,limitlles,triple x,κτλ. με υψηλο ποσοστο αλανινης κ μονιμα στα 2 σκουπ για να με πιανουν τετοιο θεματα ποτε κ στο συγκεκριμενο με ενα σκουπ γινομαι πατζαρι (η αισθηση της αλανινης δεν με πειραζη που ειναι τοσο εντονη αλλα οσο την αισθανομαι υπαρχει αυτο το εντονο κοκκινισμα κ ειναι λιγο περιεργο μεσα σε γυμναστηριο απο φισιολογικος να μεταμορφωνομαι σε κοκκινος!!!!)
Ευχομαι να μην κουρασα κ να βοηθησα...... οπως κ θα ηταν ευλογο αν καποιος μπορουσε να μου πει γιατι συμβαινει αυτο το εντονο κοκκινισμα ..... πια ουσια λετε να το κανει.... η μηπως δεν την αναγραφουν αυτη την ουσια????