Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 164
  1. 18-10-09 20:08 #16
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    απλα κοιτα να τρως καλα ωστε να μην εισαι αδειος κ οι φλεβες θα φανουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-10-09 14:25 #17
    Προεπιλογή
    γιατι το θελεις αυτο?εγω δεν ξερω το γιατι αλλα με το παραμικρο γεμιζω.χερια ποδια και σιγα σιγα βλεπω πρισμενες φλεβες στα πλευρα και στους ωμους...και δε μου αρεσει καθολου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-10-09 14:54 #18
    Προεπιλογή
    δεν εννοω κατα τη διαρκεια της προπονησης! εννοω γενικα ωρες ωρες ουτε η βασιλικη φλεβα δεν φαινεται..!!ξερετε κανα τροπο να τις κανω να πεταχτουν??
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-09 15:15 #19
    Προεπιλογή
    Noμιζω οτι ειναι θεμα αναλογιας λιπους-μυικης μαζας,γενικα οι μυες σπρωχνουν και το λιπος καλυπτει.
    Επισης εαν καποιος εχει σωματοτυπο που μαζευει ολο το λιπος στην κοιλια,πιθανως φαινονται πιο ευκολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-10-09 19:12 #20
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    σε λαθος "τοπο" ρωτας....

    κατεβα ομονοια και γερανιου και θα μαθεις πως...
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-10-09 23:27 #21
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εννοω κατα τη διαρκεια της προπονησης! εννοω γενικα ωρες ωρες ουτε η βασιλικη φλεβα δεν φαινεται..!!ξερετε κανα τροπο να τις κανω να πεταχτουν??
    Με τι ασχολείται ο κόσμος ...
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-10-09 01:12 #22
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ballbreaker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Noμιζω οτι ειναι θεμα αναλογιας λιπους-μυικης μαζας,γενικα οι μυες σπρωχνουν και το λιπος καλυπτει.
    Επισης εαν καποιος εχει σωματοτυπο που μαζευει ολο το λιπος στην κοιλια,πιθανως φαινονται πιο ευκολα.

    εχει κ αυτο καποια βαση, κυριως επιδι οσο μεγαλονη ο μυης πρεπει να τραφει κ να αιματοθει περισοτερο οποτε μεγαλονουν κ οι φλεβες... τωρα για λιπος οχι τοσο οσο θα ελεγα υγρασια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-09 02:03 #23
    Προεπιλογή
    φιλε μου ροκ τι εννοεις? με τι ασχολειτε ο κοσμος? σε ενοχλει που ρωταω κατι που δν ξερω ? αν το 8εωρεις βλακεια μην απαντας καν..
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-10-09 02:28 #24
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου ροκ τι εννοεις? με τι ασχολειτε ο κοσμος? σε ενοχλει που ρωταω κατι που δν ξερω ? αν το 8εωρεις βλακεια μην απαντας καν..
    Όχι απλά μου φαίνεται περίεργο γτ όλα τα έχει ο κόσμος η φλεφικότητα λείπει ? Σε ρωτάω και προσωπικά ... το λέω από άποψη ότι είναι ανούσιο ,όλα τα έχεις η φλεβικότητα σου λείπει ?
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-10-09 11:04 #25
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τι ασχολείται ο κόσμος ...
    Το υφακι και το χιουμορ σου δεν μου αρεσουν. Φροντισε να αλλαξεις τροπο αντιμετωπισης των θεματων που θετουν οι συνφορμητες σου γιατι εχεις καταντησει κουραστικος και ανεπιθύμητος.
    Συζητηση επι του θεματος δεν δεχομαι! Συνεχεια εκμερους σου θα λειτουργησει κατα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-10-09 11:13 #26
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εννοω κατα τη διαρκεια της προπονησης! εννοω γενικα ωρες ωρες ουτε η βασιλικη φλεβα δεν φαινεται..!!ξερετε κανα τροπο να τις κανω να πεταχτουν??
    πρεπει να ριξεις το ποσοστο λιπους και κανε και υπομονη...οσο περναει ο καιρος και γυμναζεσαι τοσο θα πεταγοντε πιο πολυ..
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-10-09 13:22 #27
    Προεπιλογή
    Οι φλεβικότητα έχει να κάνει με το ποσοστό λίπους (όπως είπε και ο Τεραβίγια)...

    Όμως φαίνονται πολύ καλύτερα όταν μεγαλώνουν. Όπως και οι μύες έτσι και οι φλέβες μεγαλώνουν για να μπορούν να καλύψουν τις αυξημένες κυκλοφοριακές απαιτήσεις (αίμα)...

    Γι`αυτό, υπομονή και όσο πέφτει το λίπος και αυξάνεται ο μυικός ιστός τόσο οι φλέβες θα εμφανίζονται...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-10-09 13:58 #28
    Προεπιλογή
    δεν λεω οτι τα εχω ολα και μου λειπει η φλεβικοτητα απλα ρωταω..τελοσπαντων..αν σκεφτεις οτι ειμαι σχεδον 21 και ασχολουμε μετα βαρη απο τα 14 χωρις να σταματησω ουτε μια μερα ασ πουμε οτι τα τελευταια 2 χρονια με απασχολει το θεμα της φλεβηκοτητας.
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-10-09 14:16 #29
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν λεω οτι τα εχω ολα και μου λειπει η φλεβικοτητα απλα ρωταω..τελοσπαντων..αν σκεφτεις οτι ειμαι σχεδον 21 και ασχολουμε μετα βαρη απο τα 14 χωρις να σταματησω ουτε μια μερα ασ πουμε οτι τα τελευταια 2 χρονια με απασχολει το θεμα της φλεβηκοτητας.
    2 χρόνια σε απασχολεί ?
    Εγώ απλά κατεβάζοντας το ποσοστό λίπους και μην φανταστείς ότι είνα ιπολύ χαμηλό στο 16-17% είμαι περίπου για να φτάσω εδώ μέσα στους τελετατίους 2 μήνες(όχι ο χρόνος που έφτασα απλά μια παρατήρηση) ,άυξηση την φλεβικότητα κατά 25-27% έτσι όπως με κόβω ..και σε σημεία που ούτε που είχα φανταστεί ποτέ ..
    Φυσικά διατροφή και έντονες προπονήσεις ... για αυτό ..
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-10-09 15:09 #30
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν λεω οτι τα εχω ολα και μου λειπει η φλεβικοτητα απλα ρωταω..τελοσπαντων..αν σκεφτεις οτι ειμαι σχεδον 21 και ασχολουμε μετα βαρη απο τα 14 χωρις να σταματησω ουτε μια μερα ασ πουμε οτι τα τελευταια 2 χρονια με απασχολει το θεμα της φλεβηκοτητας.

    ασχολησε περιπου 7 χρονια..!!
    ποσο υψος εχεις και ποσα κιλα εισαι?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία