Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 141
  1. 04-12-09 21:34 #16
    Προεπιλογή
    εκει αφυδατανθρακωνεσαι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-12-09 03:24 #17
    Προεπιλογή
    1 τελευταίο να προσθέσω στο
    Εnd of the of topics !!-------------
    Μου φαίνεται όλοι εδώ, Το πνίγεται το κουνέλι ε?

    Αν ναι,καλά κάνετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-12-09 05:50 #18
    Προεπιλογή
    παιδια εγω που επαιρνα παντα μονουδρικη και δεξτροζη και πρωτεινη whey ξεχωριστα δεν ειδα τις διαφορες σε σχεση με τον συνδιασμο nitro-tech-cell tech(μιση δοσολογια) ...τςρα τι να πω εμενα το cell tech σαν φορμουλα θα το ξαναεπαιρνα....ασε που εχει πεσει τραγικα η τιμη του ... 50 ευρω και σε βγαζει 2 μηνες αν παιρνεις μιση δοση....

    και κατι ακομα ειχα διαβασει σε καποιο ποστ οτι αυτος ο συνδυασμος λειτουργει μαζι καλυτερα σε σχεση απο οτι το καθενα ξεχωριστα ! ! !ισχυει κατι τετοιο τουλαχιστον στον δικο μου οργανισμο...


    δεν ειπα οτι εκαναν οτι υποσχονται ουτε οτι εγεινα κτηνος προσ θεου...απλα μια παρατηρηση κανω ελπιζω να μην παρεξηγηθω....
    Θυμήσου δεν είσαι μόνο ότι τρώς αλλά και πότε το τρώς...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-12-09 10:53 #19
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Napakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εγω που επαιρνα παντα μονουδρικη και δεξτροζη και πρωτεινη whey ξεχωριστα δεν ειδα τις διαφορες σε σχεση με τον συνδιασμο nitro-tech-cell tech(μιση δοσολογια) ...τςρα τι να πω εμενα το cell tech σαν φορμουλα θα το ξαναεπαιρνα....ασε που εχει πεσει τραγικα η τιμη του ... 50 ευρω και σε βγαζει 2 μηνες αν παιρνεις μιση δοση....

    και κατι ακομα ειχα διαβασει σε καποιο ποστ οτι αυτος ο συνδυασμος λειτουργει μαζι καλυτερα σε σχεση απο οτι το καθενα ξεχωριστα ! ! !ισχυει κατι τετοιο τουλαχιστον στον δικο μου οργανισμο...


    δεν ειπα οτι εκαναν οτι υποσχονται ουτε οτι εγεινα κτηνος προσ θεου...απλα μια παρατηρηση κανω ελπιζω να μην παρεξηγηθω....
    Αδερφε τι δοσολογιες επερνες απο νιτρο-σελλ και τι απο σκετη μονοιδρικη.? Γιατι νιτρο με σελλ τεκ μαζι αν περνεις μια το προι και μια μετα απο την προπονηση απο το καθενα παιρνεις κοντα στα 10γρ κρεατινη.(μονοιδρικη)(Το νιτρο νομιζω εχει 2-3 γρ στο σκουπ). Απο σκετη μονοιδρικη ποσα γρ επερνες καθημερινα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-12-09 19:10 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδερφε τι δοσολογιες επερνες απο νιτρο-σελλ και τι απο σκετη μονοιδρικη.? Γιατι νιτρο με σελλ τεκ μαζι αν περνεις μια το προι και μια μετα απο την προπονηση απο το καθενα παιρνεις κοντα στα 10γρ κρεατινη.(μονοιδρικη)(Το νιτρο νομιζω εχει 2-3 γρ στο σκουπ). Απο σκετη μονοιδρικη ποσα γρ επερνες καθημερινα ?

    επαιρνα ενα σκουπ cell tech ( 5 γρ) και 1 nitro tech(2 γρ) αμεσως μετα την προπονηση μαζι με 5 ασπραδια ξερεις με μιση ωρα διαφορα ..πρωτα το σελλ τεκ και μετα απο 30 μιν το νιτρο ... και οταν επαιρνα μονουιδρυκη εκανα με 20 γρ περιοδο φορτωσης για μια εβδομαδα και μετα εμενα στα 10 (5πρωι ,5 μετα την προπονηση) για 1 μηνα περιπου...κ αν συνεχιζα παραπανω απο 1 μηνα το εριχνα στα 5 γρ... δεξτροζη επαιρνα οσα κιλα ειμαι σε γρ μαζι με whey ...
    Θυμήσου δεν είσαι μόνο ότι τρώς αλλά και πότε το τρώς...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-12-09 19:14 #21
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Napakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    επαιρνα ενα σκουπ cell tech ( 5 γρ) και 1 nitro tech(2 γρ) αμεσως μετα την προπονηση μαζι με 5 ασπραδια ξερεις με μιση ωρα διαφορα ..πρωτα το σελλ τεκ και μετα απο 30 μιν το νιτρο ... και οταν επαιρνα μονουιδρυκη εκανα με 20 γρ περιοδο φορτωσης για μια εβδομαδα και μετα εμενα στα 10 (5πρωι ,5 μετα την προπονηση) για 1 μηνα περιπου...κ αν συνεχιζα παραπανω απο 1 μηνα το εριχνα στα 5 γρ... δεξτροζη επαιρνα οσα κιλα ειμαι σε γρ μαζι με whey ...
    τελικα οντως αυτος ο διαολος κανει δουλεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-12-09 19:43 #22
    Προεπιλογή
    napako οταν σταματισες κατα ποσο επεσες σωματικα?και ποσο στα κιλα στα βαρη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-12-09 16:40 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο finalgates Εμφάνιση μηνυμάτων
    napako οταν σταματισες κατα ποσο επεσες σωματικα?και ποσο στα κιλα στα βαρη?
    στα βαροι δεν επεσα γιατι συνεχισα με το superpump το νιτρικο....που επισης εχει μεσα κρεατινη...

    αλλα παρατηρησα λιιιγο θολωμα...αλλα το δικαιολογω στις θερμιδες τις δατροφης που ανεβασα....
    Θυμήσου δεν είσαι μόνο ότι τρώς αλλά και πότε το τρώς...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-12-09 16:53 #24
    Προεπιλογή
    Άρα Φίλε Napakos, από ότι κτάλαβα από τα λεγόμενα σου, εγκρίνεις 1 κρεατίνη τέτοιου είδους? (Όπως είναι η νέα Pro-CellTech-MuscleTech?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-12-09 16:57 #25
    Προεπιλογή
    ναι την εγκρινω αλλα οχι μονο της μονο σε συνδυασμο με νιτρο...δουλευουν μαζι αυτα... μια φορα που ειχα παρει σελλ τεκ ξεχωριστα με whey δεν ειχε τα ιδια αποτελεσματα οπως σε συνδυασμο με νιτρο...τωρα ας ακουσουμε κ απο αλλους την γνωμη τους...εγω παντως θα την επαιρνα...
    Θυμήσου δεν είσαι μόνο ότι τρώς αλλά και πότε το τρώς...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-12-09 17:08 #26
    Προεπιλογή
    Όσογια τις τιμές να σημειώσω πως η τιμή της
    3κιλης κρεατίνης CellTech-Hardcore ανέρχεται στα 51,50ευρωπούλια



    Ενώ η καινούργια η οποία ζυγίζει 3.4κγ ανέρχεται και φτάνει τα 50ευρωπούλια




    Κάτι Έπαθε η MUSCLETECH!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-12-09 21:12 #27
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Eντομεταξυ την καινουργια δεν την εχω βρει ακομα...Την παλια πηρα εγω πριν 2 βδομαδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-12-09 01:55 #28
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Αν θυμαμαι καλα,ο jiujitsu ειχε πει οτι η Muscletech βρηκε μια πατεντα για να κανει την κρεατινη να απορροφαται περισσοτερο και να μην αχρηστευεται ενα μεγαλο ποσοστο.Φανταζομαι οτι ενα ειδος απο τα πολλα κρεατινης που εχει μεσα,ειναι και αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-12-09 05:24 #29
    Προεπιλογή
    παιδια εγω να πω πως η μασλετεκ βρηκε και αλλη μια πατεντα να βγαζει πολλα περισσοτερα φραγκα με αυτη την καινουρια παρτιδα και σιγουρα θα βγαλει πολλα μονο απο το ονομα...προ σειριης...και καλα αυτα που χρησιμοποιουν οι επαγγελματιες...λοιπον κοιταξα ολα τα πριν βερσιον των προιοντων και ολα τα "καινουρια" και καλα και ειδα πως ελαχιστες αλλαγες....η σελ τεκ η καινουρια εχει λιγο παραπανω κρεατινη επειδη εχει 3 κρεατινες ενω η προηγουμενη βερσιον ειχε 7 αρα περισσοτερη ποσοτητα και κατι αμινοξεα παραπανω...η καινουρια νιτρο τεκ εχει απο 20 γραμμαρια πρωτεινης το σκουπ πηγε στα 25 και κατι αμινοξεα ελαχιστα παραπανω...και το νανο βειπορ το καινουριο σε κλεβει....το παλιο ειχε 40 δοσεις με 25 γραμμαρια τη δοση που σημαινει 1000 κιλο προιντος και το καινουριο λεει πως εχει 25% περισσοτερες δοσεις και οντως εχει 50 δοσεις αλαλ καθε δοση ειναι 18 γραμμαρια...που σημαινει 900 γραμμαρια προιοντος...που σημαινει σου πηρε τ αλεφτα και ουτε που το καταλαβες...
    ενω ολιγοις τ α3 καινουρια προιντα της τα 2 ειναι ελαχιστα καλυτερα απο τα προηγουμενα με παρομοιες τιμες και το νιτρικο ειναι απλα κλεψιμο....δεν λεω πως δεν λειτουργουν πιστευω πως η μασλετεκ βγαζει καλα προιντα αλαλ σε δοσεις και συστατικα που να βγαζει τρελλο κερδος....τρελλο κερδος ομως...
    εγω παραθεσα αυτα που ειδα τιποτα φοβερα καινουριο δεν εβγαλε απλα ξερει να κανει απιστευτο προμοτιον...εαν γλυτωνεις καπιος μερικα ευρω και θελει αν παρει τα καινουρια της προιντα σε σχεση με τ απαλια αξιζουν ελαχιστα περισσοτερο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-08-10 22:49 #30
    Banned
    Εγγραφή
    08-08-2010
    Μηνύματα
    66
    Προεπιλογή cell tech hardcore pro series
    ti gnomi exete gia thn kainourgia ekdosi ths cell tech hardcore pro series?xerw oti oi perissoteroi edw mesa einai antimuscletech alla h sigkekrimeni formula kreatinis an oxi h kaliteri einai stis kaliteres.perimenw gnomes. **********************

    *** 1.Γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες
    2.Δεν χρησιμοποιουμε λινκς πλην των χορηγων
    3.Χρησιμοποιουμε την αναζητηση.
    Σε ενα σου ποστ ισοπεδωσες όλους τους κανονες του φόρουμ,ξαναδιαβασε τους.
    Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία