Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 20
  1. 12-12-09 03:09 #1
    Προεπιλογή Επιλογη πρωτεϊνης
    tha thela na rwthsw mias kai eimai arxarios sto xwro

    paw gymnasthrio kana 1.5 xrono kai twra.eimia 1.70 ypsos kai 65 kila
    o diaitologos m prwteine gia prwteinh th JOE WEIDER mass (prwteinh ogko) lete na thn synexisw? h na parw kapia allh?
    epeidh exw liga myika kila kai arketa ligo lpos (7%) m edwsan prwteinh ogkou
    epishs pernw aminoxea thn ON
    diatrofh kanw kalh kai peripou 5-6 gevmata th mera
    m proteinete kati allo apo symplhrwmata??


    sas efxaristw gia opoia apanthsh


    **** Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,ειναι κανονας του φόρουμ.MOds Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-12-09 05:30 #2
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    tha thela na rwthsw mias kai eimai arxarios sto xwro

    paw gymnasthrio kana 1.5 xrono kai twra.eimia 1.70 ypsos kai 65 kila
    o diaitologos m prwteine gia prwteinh th JOE WEIDER mass (prwteinh ogko) lete na thn synexisw? h na parw kapia allh?
    epeidh exw liga myika kila kai arketa ligo lpos (7%) m edwsan prwteinh ogkou
    epishs pernw aminoxea thn ON
    diatrofh kanw kalh kai peripou 5-6 gevmata th mera
    m proteinete kati allo apo symplhrwmata??


    sas efxaristw gia opoia apanthsh


    **** Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,ειναι κανονας του φόρουμ.MOds Team ***
    μπωρεις να παρεις μονουδρικη κρεατινη (σταθερη αξια), γλουταμινη και να αφξισεις τους υδατανθρακες στη διατροφη σου. θα σου προτινα να παρεις μια ποιο καθαρη πρωτεινη και να συμπληρονεις τους τους υδατανθρακες εσυ. μια καλη επιλογη ειναι η pro complex της ON .
    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-12-09 13:26 #3
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Kρεατινη να παρεις αν θες το επομενο βημα... Μην το σκεφτεσαι κατευθειαν.
    Και γω δεν συμφωνω με πρωτεινη ογκου. Δεν ξερεις τι διαολο υδατανθρακες εχουν μεσα. Καλυτερα παρε μια whey και παρε και δεξτροζη να προσθετεις οσους υδατανθρακες θέλεις. Παρολα αυτα αν θέλεις πρωτείνη ογκου σονι και καλα παρε την ον serious mass ή την αντιστοιχη eas. Εγω δηλαδη αυτές θα διάλεγα.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-12-09 17:28 #4
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας..
    μια ερωτηση μονο

    εχω ακουσει καλα λογια για το plasmajet της gaspari
    μπορω να παρω στην ηλικια που ειμαι η θα εχω καποια επιπλοκη η παρενεργεια???
    (21 χρονων)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-12-09 21:30 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας..
    μια ερωτηση μονο

    εχω ακουσει καλα λογια για το plasmajet της gaspari
    μπορω να παρω στην ηλικια που ειμαι η θα εχω καποια επιπλοκη η παρενεργεια???
    (21 χρονων)
    Kαλο θα ηταν να δοκιμασεις ενα απλο νιτρικο και επειτα να δοκιμασεις αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-12-09 22:55 #6
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλο θα ηταν να δοκιμασεις ενα απλο νιτρικο και επειτα να δοκιμασεις αυτο.
    Αυτο μου ειπε και ο Μακιαβελλι σε μενα που δεν εχω δοκιμασει αλλο νιτρικο
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-12-09 16:26 #7
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας

    οποτε μιας και δεν εχω ξαναπαρει νιτρικο καλα θαταν να ξεκινισω με ενα noz η superpump?

    απλα μιας και δεν μπορω να βρω to plasmajet στην αξιολογηση συμπληρωματων..
    τι εχει ακριβως και δεν απευθυνεται σε αρχαριους??

    σας ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-12-09 18:02 #8
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας

    οποτε μιας και δεν εχω ξαναπαρει νιτρικο καλα θαταν να ξεκινισω με ενα noz η superpump?

    απλα μιας και δεν μπορω να βρω to plasmajet στην αξιολογηση συμπληρωματων..
    τι εχει ακριβως και δεν απευθυνεται σε αρχαριους??

    σας ευχαριστω
    Δεν το εχω παρει αλλα απο οτι εχω ακουστα και εχω διαβασει ειναι αρκετα δυνατο... Με ρεγουλα ολα αυτα τα πραγματα Γνωμη μου ειναι να μην σκεφτεσαι να παρεις αν δεν θεσ να κανεις το επομενο βημα...Αραξε με την πρωτεινουλα σου σωστα γευματα καλη γυμναστικη και θα παρεις μια χαρα... Οταν αρχιζεις να αισθανεσαι οτι θες να κανεις το κατι παραπανω τοτε προχωρα πρωτα σε μια κρεατινη και λιγο πιο μετα ενα νιτρικο...(εκτος αν εχεις φτασει σε αυτο το σημειο οποτε παω πασο και ξεχνα οτι ειπα πριν) Παντως καλα λογια ακουγονται για το superpump της gaspari. Αν επερνα νιτρικο αυτο θα διαλεγα ....
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-12-09 18:14 #9
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Maxwell Wolfen ότι νιτρικό και να πάρεις φρόντισε να κρατήσεις την κατώτερη δόση για 1,5-2 βδομάδες (για παράδειγμα το super pump λέει 1-3 scoop, εσύ κρατάς το 1) γιατί είσαι ελαφρύς και μπορεί να μην αντιδράσεις καλά. Η αύξανε μόλις μπεις στη 2η βδομάδα σταδιακά, 1 σκουπ + 1/5, σε 2 μέρες 1 σκουπ + 2/5. Και σύμφωνα με το πως νιώθεις το διαμορφώνεις.
    gj αυτό το "κάτι παραπάνω" είναι λίγο παραπάνω και πολύ παροδικό. Το πότε θα αρχίσεις κρεατίνη και πότε νιτρικό είναι δύο διαφορετικές επιλογές που δεν έχει ουσία να πεις, πρώτα το ένα και μετά το άλλο, το ένα είναι τσίτωμα και καλή αιμάτωση, το άλλο δύναμη και πρήξιμο. Διαλέγεις και αν είναι απαραίτητο παίρνεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-12-09 18:53 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Maxwell Wolfen ότι νιτρικό και να πάρεις φρόντισε να κρατήσεις την κατώτερη δόση για 1,5-2 βδομάδες (για παράδειγμα το super pump λέει 1-3 scoop, εσύ κρατάς το 1) γιατί είσαι ελαφρύς και μπορεί να μην αντιδράσεις καλά. Η αύξανε μόλις μπεις στη 2η βδομάδα σταδιακά, 1 σκουπ + 1/5, σε 2 μέρες 1 σκουπ + 2/5. Και σύμφωνα με το πως νιώθεις το διαμορφώνεις.
    gj αυτό το "κάτι παραπάνω" είναι λίγο παραπάνω και πολύ παροδικό. Το πότε θα αρχίσεις κρεατίνη και πότε νιτρικό είναι δύο διαφορετικές επιλογές που δεν έχει ουσία να πεις, πρώτα το ένα και μετά το άλλο, το ένα είναι τσίτωμα και καλή αιμάτωση, το άλλο δύναμη και πρήξιμο. Διαλέγεις και αν είναι απαραίτητο παίρνεις.
    thanks machiavelli ετσι θα πραξω. αληθευει οτι το superpump εχει κρεατινη? αν ναι δε θα δς φουσκωμα απο νερο το οποιο μετα θα το χασω αμα το κοψω?

    σας ευχαριστω και παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-12-09 19:05 #11
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    thanks machiavelli ετσι θα πραξω. αληθευει οτι το superpump εχει κρεατινη? αν ναι δε θα δς φουσκωμα απο νερο το οποιο μετα θα το χασω αμα το κοψω?

    σας ευχαριστω και παλι
    Ισχύει, ωστόσο μη περιμένεις τα ίδια αποτελέσματα με κύκλο κρεατίνης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-12-09 19:10 #12
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    gj αυτό το "κάτι παραπάνω" είναι λίγο παραπάνω και πολύ παροδικό. Το πότε θα αρχίσεις κρεατίνη και πότε νιτρικό είναι δύο διαφορετικές επιλογές που δεν έχει ουσία να πεις, πρώτα το ένα και μετά το άλλο, το ένα είναι τσίτωμα και καλή αιμάτωση, το άλλο δύναμη και πρήξιμο. Διαλέγεις και αν είναι απαραίτητο παίρνεις.
    Προσοπικα μου φενεται καλυτερο να παρεις πρωτα κρεατινη να αυξησεις τη δυναμη σου και μετα απο κανα διμηνο να μπεις σε νιτρικο. Οχι οτι εγινε και τπτ αν το κανεις αναποδα απλα τι να το κανεις το τσιτομα αν παιζεις μπαρα με 50 και 60 κιλα ? Και ειδικα οταν το σταματισεις το νιτρικο (γιατι πρεπει να κανει και αυτο το κυκλο του) θα πεσεις παρα πολυ... Τουλαχιστον σε μενα δεν ακουγετε καλο αυτο τωρα ισως να λεω και @@ιες αλλα ολοι μου οι γνωστοι που ασχολουντε με αυτα τα διαολια μου παν νιτρικο πεξε αρκετα αργοτερα...και ολοι μου παν οτι με το που το κοβαν επεφταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ... Αυτος ηταν και ο λογος που με απετρεψε να το παρω αν και ειχα ψηθει αρκετα...Ισως να με και λαθος
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-12-09 20:23 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσοπικα μου φενεται καλυτερο να παρεις πρωτα κρεατινη να αυξησεις τη δυναμη σου και μετα απο κανα διμηνο να μπεις σε νιτρικο. Οχι οτι εγινε και τπτ αν το κανεις αναποδα απλα τι να το κανεις το τσιτομα αν παιζεις μπαρα με 50 και 60 κιλα ? Και ειδικα οταν το σταματισεις το νιτρικο (γιατι πρεπει να κανει και αυτο το κυκλο του) θα πεσεις παρα πολυ... Τουλαχιστον σε μενα δεν ακουγετε καλο αυτο τωρα ισως να λεω και @@ιες αλλα ολοι μου οι γνωστοι που ασχολουντε με αυτα τα διαολια μου παν νιτρικο πεξε αρκετα αργοτερα...και ολοι μου παν οτι με το που το κοβαν επεφταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ... Αυτος ηταν και ο λογος που με απετρεψε να το παρω αν και ειχα ψηθει αρκετα...Ισως να με και λαθος
    εσεις τι μ προτείνετε? μονουδρικη η καμια αλλη? απλα φοβαμαι οτι αμα παρω κτεατινη θα παρω νερα και μετα οταν την κοψω και τα χασω δεν θα χω κερδισει τπτ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-12-09 20:58 #14
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσεις τι μ προτείνετε? μονουδρικη η καμια αλλη? απλα φοβαμαι οτι αμα παρω κτεατινη θα παρω νερα και μετα οταν την κοψω και τα χασω δεν θα χω κερδισει τπτ....
    Αν τελικα το αποφασισεις και θεωρεις οτι τερματισες με διατροφες και γουσταρεις ενα σοβαρο boost στην προπονηση σου τοτε ντουγρου για μονουδρικη. Επιτελους σταματιστε να λετε αυτο οτι δεν κερδιζετε τπτ με την κρεατινη(δεν το λεω με κακια φιλος) Οταν θα ανεβασεις τη δυναμη σου στο φουλ και απο εκει που εκανες 80 κιλα ας πουμε μπαρα και εκανες 2 επαναληψεις θα τις κανεις αυτες 6-7 και θα παιζεις και 90 (ενδικτικα ειναι τα νουμερα) και αυτο θα συνεχιστει ακομα και οταν την κοψεις δεν θα εχεις κερδισει τπτ ? Ναι προφανως το μεγαλο φουσκωμα θα φυγει αλλα αυτο που θα μεινει μετα ειναι το πραγματικο. Και οταν λες οτι θα παρεις κρεατινη περνεις ενα μηνα σταματας μετα παλι ενα μηνα ξανασταματας και παει λεγοντας. Δεν περνεις μια φορα και τελος μετα. Στο περασμα του χρονου ομως θα εχεις παρει κιλα και αυτα θα ειναι μυικα αν εχεις προσεξει και την διατροφη σου και πολυ δυναμη. Μαλα%$#@$%κες ειναι ολοι δλδ που περνουν?
    Εντομεταξυ εσυ απλη ερωτηση για πρωτείνη εκανες και εχεις καταλήξει να συζητας για κρεατινες και νιτρικα. Πρωτα καταλαβε οτι αντρα θελω τωρα τν θελω σε τετοια θεματα δεν παιζει. Δεν υπαρχουν μαγικοι ζωμοι που θα σε κανουν hulk απο τη μια μερα στην αλλη. Παρε πρωτα την πρωτεινη σου δουλεψε με αυτη και με τη ΔΙΑΤΡΟΦΗ κοιτα τι παιρνεις σε κιλα και υστερα το ξανασυζητας. Μην επιβαρυνεις τον οργανισμο σου με πραγματα τα οποια δεν τα εκμεταλευεσαι στο full.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-12-09 21:12 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν τελικα το αποφασισεις και θεωρεις οτι τερματισες με διατροφες και γουσταρεις ενα σοβαρο boost στην προπονηση σου τοτε ντουγρου για μονουδρικη. Επιτελους σταματιστε να λετε αυτο οτι δεν κερδιζετε τπτ με την κρεατινη(δεν το λεω με κακια φιλος) Οταν θα ανεβασεις τη δυναμη σου στο φουλ και απο εκει που εκανες 80 κιλα ας πουμε μπαρα και εκανες 2 επαναληψεις θα τις κανεις αυτες 6-7 και θα παιζεις και 90 (ενδικτικα ειναι τα νουμερα) και αυτο θα συνεχιστει ακομα και οταν την κοψεις δεν θα εχεις κερδισει τπτ ? Ναι προφανως το μεγαλο φουσκωμα θα φυγει αλλα αυτο που θα μεινει μετα ειναι το πραγματικο. Και οταν λες οτι θα παρεις κρεατινη περνεις ενα μηνα σταματας μετα παλι ενα μηνα ξανασταματας και παει λεγοντας. Δεν περνεις μια φορα και τελος μετα. Στο περασμα του χρονου ομως θα εχεις παρει κιλα και αυτα θα ειναι μυικα αν εχεις προσεξει και την διατροφη σου και πολυ δυναμη. Μαλα%$#@$%κες ειναι ολοι δλδ που περνουν?
    Εντομεταξυ εσυ απλη ερωτηση για πρωτείνη εκανες και εχεις καταλήξει να συζητας για κρεατινες και νιτρικα. Πρωτα καταλαβε οτι αντρα θελω τωρα τν θελω σε τετοια θεματα δεν παιζει. Δεν υπαρχουν μαγικοι ζωμοι που θα σε κανουν hulk απο τη μια μερα στην αλλη. Παρε πρωτα την πρωτεινη σου δουλεψε με αυτη και με τη ΔΙΑΤΡΟΦΗ κοιτα τι παιρνεις σε κιλα και υστερα το ξανασυζητας. Μην επιβαρυνεις τον οργανισμο σου με πραγματα τα οποια δεν τα εκμεταλευεσαι στο full.
    xaxa ontws apo prwteines ftasame sta nitrika..entaxei apla to fere h suzhthsh...kala ennoeitai den eipa oti thelw avrio na ginw hulk apla eixa kai afth thn aporia kai epefkairia eipa na th pw..

    *** Γραφε με ελληνικα,σου έχει ξαναγίνει παρατηρηση.To επομενο ποστ με αγγλικους χαρακτηρες θα σβηστεί .Mods Team ****
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία