Σελίδα 81 από 91 ΠρώτηΠρώτη ... 31717980818283 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.201 έως 1.215 από 1365
  1. 21-11-13 23:36 #1201
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα εδώ και 1,5 μήνα πηγαίνω γυμναστήριο και προσπαθώ να πάρω όγκο.
    Τα καταφέρνω ως τώρα απλά μερικές μέρες της εβδομάδας δεν μου βγαίνουν τα γεύματα ετσι όπως τα θέλω..
    Παίρνω πολυβιταμίνες και από πρωτείνη την after της warriorlab.
    Θα με συμβουλεύατε να πάρω αμινοξέα ή κάποιο άλλο συμπλήρωμα;
     

  2. 21-11-13 23:40 #1202
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ριξε μια ματια εδω για να παρεις καμια ιδεα για τα αμινοξεα.

    αν δεν δεις κατι που να σε ενδιαφερει πανω σε αυτα,μπορεις να βολευτεις κ μια απλη whey.
    δεν νομιζω οτι χρειαζεσαι κατι αλλο.
     

  3. 22-11-13 03:02 #1203
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό το άρθρο!!
    Έχετε να μου προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο;
     

  4. 24-11-13 23:28 #1204
    Προεπιλογή
    Τσεκαρε τα whey amino tabs της mdy !! Πολυ καλη περιεκτικοτητα πρωτεινης και καλη σχεση τιμης ποσοτητας

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
     

  5. 24-11-13 23:52 #1205
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    εσυ τι εισαι παλι εκπροσωπος των εξτρεμ?
     

  6. 25-11-13 00:28 #1206
    Προεπιλογή Απ: Αμινοξέα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ τι εισαι παλι εκπροσωπος των εξτρεμ?
    Σιγα μη σου δωσω και λογαριασμο . Αν εσυ εκπροσωπεις καποιον και θιγεσαι με ο,τι διαφορετικο προτεινει καποιος καλυτερα να διαβαζεις περιοδικα και οχι φορουμ..

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
     

  7.  

  8. 25-11-13 01:07 #1208
    Προεπιλογή Απ: Αμινοξέα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι...οντως !! Αυτοι ειναι οι χορηγοι του φορουμ

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
     

  9. 25-11-13 01:12 #1209
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    τι εγινε σβηνονται τα μηνυματα?!
     

  10. 25-11-13 01:25 #1210
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ τι εισαι παλι εκπροσωπος των εξτρεμ?
    εύκολα. mdy, top secret, warriorlab οι κλασσικές προτάσεις των εκπροσώπων των xtreme, εύγε.

    (και για να μην νομίζεις, ψωνίζω ειδικά εφέτος πολύ συχνά από xtreme αλλά ποτέ αυτά που προωθούν, μου αρέσουν άλλες μάρκες που πιθανόν δεν έχουν μεγάλο κέρδος γι αυτούς...)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 25-11-13 στις 01:27
     

  11. 25-11-13 01:44 #1211
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raiden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγα μη σου δωσω και λογαριασμο . Αν εσυ εκπροσωπεις καποιον και θιγεσαι με ο,τι διαφορετικο προτεινει καποιος καλυτερα να διαβαζεις περιοδικα και οχι φορουμ..

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    εγω τον εαυτο μου εκπροσωπω,μαλλον εσυ θιγεσαι...οσο για το τελευταιο που γραφεις ειναι αστειο..
     

  12. 25-11-13 01:46 #1212
    Προεπιλογή Απ: Αμινοξέα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    εύκολα. mdy, top secret, warriorlab οι κλασσικές προτάσεις των εκπροσώπων των xtreme, εύγε.

    (και για να μην νομίζεις, ψωνίζω ειδικά εφέτος πολύ συχνά από xtreme αλλά ποτέ αυτά που προωθούν, μου αρέσουν άλλες μάρκες που πιθανόν δεν έχουν μεγάλο κέρδος γι αυτούς...)
    Εσεις ολοι οι "γνώστες" των στμπληρωματων μπορειτε να ψωνιζετε οτι θελετε και απο οπου θελετε , προσωπικα δεν μου καιγεται καρφι ,ουτε ποσοστα παιρνω ουτε μαγαζι εχω . Απο αυτα που εχω δοκιμασει καποια μου προτειναν και καποια επελεξα μονος μου. Καποια με επιασαν και καποια οχι . Αυτα που με επιασαν θα τα προτεινω σε οποιον ζηταει μια συμβουλη και αδιαφορω παντελως για την αποψη και την εμπαθεια σας .Αλλωστε ο ελληνας φημιζεται για τις "μαζικες" του επιλογες ! Ολοι τα ιδια κινητα , τα ιδια ρουχα .. γιατι οχι και τα ιδια συμπληρωματα !!εγω τουλαχιστον προτεινω κατι ,δεν σχολιαζω τα ποστ των αλλων ,δεν ηρθα εδω για να βγαλω καποιον σκαρτο αλλα για να βοηθησω .. αυτες οι μικροτητες ειναι τουλαχιστον αστειες ..

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
     

  13. 25-11-13 01:54 #1213
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raiden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσεις ολοι οι "γνώστες" των στμπληρωματων μπορειτε να ψωνιζετε οτι θελετε και απο οπου θελετε , προσωπικα δεν μου καιγεται καρφι ,ουτε ποσοστα παιρνω ουτε μαγαζι εχω . Απο αυτα που εχω δοκιμασει καποια μου προτειναν και καποια επελεξα μονος μου. Καποια με επιασαν και καποια οχι . Αυτα που με επιασαν θα τα προτεινω σε οποιον ζηταει μια συμβουλη και αδιαφορω παντελως για την αποψη και την εμπαθεια σας .Αλλωστε ο ελληνας φημιζεται για τις "μαζικες" του επιλογες ! Ολοι τα ιδια κινητα , τα ιδια ρουχα .. γιατι οχι και τα ιδια συμπληρωματα !!εγω τουλαχιστον προτεινω κατι ,δεν σχολιαζω τα ποστ των αλλων ,δεν ηρθα εδω για να βγαλω καποιον σκαρτο αλλα για να βοηθησω .. αυτες οι μικροτητες ειναι τουλαχιστον αστειες ..

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    εμπάθεια καμία. Έχουμε συζητήσει πάμπολλες φορές με επιχειρήματα και αποδείξεις αν αυτά τα προϊόντα είναι καλά ή οχι. Αν εσένα σε "επιασαν" καλά, πραγματικά χαίρομαι κ δεν με πειράζει να το πεις. Αλλά μάλλον θα έπρεπε να ψάχνεσαι πιο πολύ. Η mdy ας πούμε είναι μία ολλανδική εταιρία μέτριας ποιότητας με προϊόντα με χαμηλή περιεκτικότητα στα περισσότερα συστατικά. Άρα πας σε κάτι καλύτερο. Άρα καμία εμπάθεια. Αν είχα εμπάθεια θα έβριζα εξ ολοκλήρου τα xtr και δεν θα αγόραζα καν από εκεί. Αλλά δεν μπορώ να το κάνω γιατί 1) έχουν φέρει μεγάλη ποικιλία 2) έχουν πολύ καλές τιμές ΠΙΑ και 3) έχω και γνωστούς που ορισμένες φορές θέλω να βοηθήσω και λέω για 2-3 ευρώ που το βρίσκω λιγότερο απ έξω, ας τα δώσω εκεί δεν πειράζει. Ελπίζω να σε κάλυψα.
     

  14. 25-11-13 01:58 #1214
    Προεπιλογή
    Το ειπα εξ αρχης οτι ΕΜΕΝΑ με βοηθησαν στο εκτομορφο σκαρι που δυστυχως εχω ..δεν καταλαβαινω ! Να φοβαμαι να το προτεινω για να μην με χαρακτηρισει καποιος πωλητη της οποιασδηποτε εταιρεια ??

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
     

  15. 25-11-13 02:01 #1215
    Προεπιλογή
    Προφανως και εγω απο εκει ψωνιζω ,αντε και λιγο ιντερνετ αν δε βρω κατι εδω για τους λογους που προανεφερες και μαλιστα ενας πωλητης ηταν και συμμαθητης μου .Αλλα γιατι να μην μπορω ν προτεινω κατι καλο .

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
     

Σελίδα 81 από 91 ΠρώτηΠρώτη ... 31717980818283 ... ΤελευταίαΤελευταία