Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 22-04-10 22:22 #1
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή αεροβική μετά από πόδια
    Θέλω να μου λίσετε μία απορία. Υπάρχει πρόβλημα αν κάνουμε αερόβιο το πρωί μέτα την μέρα της προπόνησης ποδιων; Διλαδή αν κάνουμε την παρασκεύη το απόγευμα πόδια πηράζη να κανουμε το σαββάτο το πρωί αερόβιο;
    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-04-10 22:28 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flinstone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να μου λίσετε μία απορία. Υπάρχει πρόβλημα αν κάνουμε αερόβιο το πρωί μέτα την μέρα της προπόνησης ποδιων; Διλαδή αν κάνουμε την παρασκεύη το απόγευμα πόδια πηράζη να κανουμε το σαββάτο το πρωί αερόβιο;
    Οχι αλλα υπαρχει ενα προβλημα ειναι δυσκολο να κανεις αεροβιο μετα απο ποδια(καλα ποδια) οχι τοσο περπατημα αλλα τρεξιμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-04-10 22:29 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Σπύρο για μενα είναι λαθος,τα ποδια θελουν αναρρωση (ειναι και η μεγαλύτερη μυικη ομαδα),εγω θα σου συνιστουσα την 2η μερα μετα τα ποδια ξανα αεροβικη,δηλαδη αν κανεις Παρασκευη ποδια ξανα μετα από Κυριακη και καλύτερα προς το απογευμα,να εχουν περασει περιπου 48 ωρες.Ειδικα για οσους παιζουν βαρια σκουωτ και αρσεις θανατου ,πρεσσες κτλ είναι must,πρεπει να ξεμπουκωσουν λίγο τα ποδια..Φυσικα αεροβικη εννουμε τρεξιμο,όχι περπατημα ,εκει δεν εχεις πρόβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-04-10 22:54 #4
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ παιδία. Είχα αυτή την απορία και δεν έκανα το αερόβιο (και καλά έκανα) γιατί τα πιέζω πολύ τα πόδια μου σε κάθε προπόνιση.
    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    Απάντηση με παράθεση