Σελίδα 115 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 1565105113114115116117 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.711 έως 1.725 από 1786
  1. 02-04-14 16:29 #1711
    Προεπιλογή συγκριση
    καλησπερα,κανω εδω και ενα 6μηνο ενταντικη γυμναστικη εχω παρει τους phenyl stack 7 της stacker αλλα μου εδιναν τρελες τσιτες και το βραδυ δεν εκλεινα ματι.ειμαι αναμεσα σε 2 λιποδιαλυτες. τους re-style και τους thermo-cuts της on..ποιους κατα την γνωμη σας να προτιμησω??
     

  2. 02-04-14 16:51 #1712
    Post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lazos1926 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα,κανω εδω και ενα 6μηνο ενταντικη γυμναστικη εχω παρει τους phenyl stack 7 της stacker αλλα μου εδιναν τρελες τσιτες και το βραδυ δεν εκλεινα ματι.ειμαι αναμεσα σε 2 λιποδιαλυτες. τους re-style και τους thermo-cuts της on..ποιους κατα την γνωμη σας να προτιμησω??
    Να μην πας στο x-treme να πάρεις λεω εγώ
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
     

  3. 10-04-14 16:24 #1713
    Προεπιλογή χχ
    Καλησπερα παιδια . Μετα απο 2 μηνες αποχη ξεκινησα παλι το φεβρουαριο. Κανω βαρη μερα παρα μερα ηλικια 35.
    Συμπληρωματα ktl: Πρωτεινη+animal pak
    Διατροφη :
    1) Τοστ - Πρωτεινη
    2) Σαντουιτς με τονο
    3) Κρεας ρυζι Η μακαρονια + πρασιναδες
    4) Κρεας ρυζι Η μακαρονια + πρασιναδες

    Καποιες φορες γιαουρτι (total) με μπανανα κ μελι

    5)Πρωτεινη

    Δεν κλεβω με γλυκα αναψυκτικα κτλ Δεν ειναι η καλυτερη διατροφη αλλα αυτη την περιοδο αυτη βολευει και την οικογενεια . Τις μερες που εχω βαρη κανω συνηθως 20 λεπτα ποδηλατο στα καπακια αν το χασω λογω δουλειας θα κανω την επομενη το λιγοτερο ενα 40λεπτο (εξω οταν εχει καλο καιρο) . Απο 84 κιλα επεσα στα 82,5 εχασα απο μεση κ γλουτους και ξαναπηρα επανω .λογω σωματυπου παντα εχω λιπος εκει που προανεφερα , βεβαια ποτε δεν εχω παρει λιποδυαλυτη η κανει στεγνη διατροφη , ακομα και οταν ελιωνα στο ποδηλατο καποτε . Να παρω λιποδυαλυτη η να παρω cla green tea caffeine που εγραψε το παλικαρι πιο πανω ?

    Ευχαριστω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hulk : 10-04-14 στις 16:28
     

  4. 11-04-14 13:19 #1714
    Προεπιλογή
    Καλησπερα.Ειμαι 25 χρονων,υψος 1,82 και 114 κιλα με λιπος στην περιφερεια.Κανω αεροβια ασκηση τουλαχιστον 5 φορες την εβδομαδα.Εχετε να μου πρωτεινετε για να βοηθησει στην προσπαθεια μου καποιον λιποδιαλυτη?Πρεπει να συνδιαστει με καποιο αλλο συμπληρωμα για να εχω απωλεια κιλων και λιπους?Υπαρχουν τοσες δεκαδες προιοντα που δεν ξερω τι να διαλεξω και ηδη ενα total thermo της warrior lab που εχω τελειωνει την δευτερα.
     

  5. 11-04-14 13:32 #1715
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    στα κιλά που είσαι φιλε μου δεν σου χρειαζεται τπτ,εχεις μεγαλο δρόμο μπροστά για ν'ασχοληθεις από τωρα με λιποδιαλύτες-συνηθως προς το τελος της προσπάθειας μπαίνουν για να βοηθησουν λίγο,τωρα δεν θα σου κανουν κάποια διαφορά.

    Φρόντισε τη διατροφή σου προς το παρον κι αν νιώθεις νοθρότητα πριν τις προπονήσεις βάλε καφείνη ή γκουαρανα και αργότερα βλέπεις τι κάνεις....Καλή συνέχεια
     

  6. 17-05-14 18:51 #1716
    Προεπιλογή Αναζήτηση λιποδιαλυτή
    bfbfg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη denxter : 17-05-14 στις 19:06
     

  7. 17-05-14 19:08 #1717
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια ειμαι νεο μελος στο φορουμ σας αν και το παρακολουθω αρκετα χρονια χωρις να ειμαι εγγεγραμμένος.

    Εχω χρησιμοποιησει αρκετα συμπληρώματα απο τα 16 μου μεχρι τωρα που ειμαι 21 αλλα μπορω να πω τον τελευτεο χρονο εχω μεινει λιγο απο εξω και εχω χάση την μπαλα σχετικα με το τι κυκλοφορει.
    Κανω χρονια στιβο δισκοβολία και σφαιροβολία και γενικα εχω την γυμναστικη και τα βαρη μεσα στην ζωη μου!
    ειμαι 187 και 100 κιλα τωρα . συνηθως ομως το καλοκαίρι πέφτω στα 95.. και τον χειμωνα τα ξανα περνω και παλι 100

    Γραφω λοιπον στο φορουμ για να σας ρωτησω εχει μεινει κανενας σοικος λιποδιαλυτης που να μην τον εχουν αλλαξει ριζικα?
    εiχα παρει πριν 2 χρονια lipo 6 black , lipo 6 black uc , syntrax fyre , PharmaFreak ripped freak και στους περισσοτερους πλεον εχουν αλλάξει τα συστατικά!
    ο lipo 6 black τοτε που τον επερνα εκανε την καλυτερη δουλεια αλλα αν δεν κανω λαθος ειχε μεσα και αρκετη ποσοτητα yohimbine , τωρα το εχουν εφερεσει και αυτο!

    θΑ Μπορουσατε να με κατατοπίσετε σε εναν αξιολογο λιποδιαλυτή που να κυκλοφορει τωρα και να κανει δουλεια σε συνδιασμο με αεροβια και διατροφη .
    Γνωριζω οτι οι περισοτεροι λιποδιαλυτες σε κανουν να θες να κανεις ολη την ωρα κατι λογω τις καφεινης και γενικα σ δινουν πολυ ενεργεια ποιος νομιζετε οτι αυτην την στιγμη ειναι ο ποιο αποτελεσματικος?
    διαβασα οτι πολυ καλος ειναι ο alphamine καθως και ο dexaprine αλλα δεν τους βρισκω σε ελλαδα ουτε στο *******
    lipo 6 back πια δεν ειναι δραστικός και αποτελεσματικος?

    σας ευχαριστω εκ των πρότερων
     

  8. 18-05-14 13:25 #1718
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια και απο εμενα.Οπως βλεπω το θεμα με τους λιποδυαλιτες παιρνει τα πανω του σιγα σιγα .
    Δεν εχω ξαναπαρει και λεω να αρχισω και εγω.
    Αυτο που θελω δεν ειναι κατι υπερβολικο,ειμαι 1.73 και 79 κιλα περιπου με 15-16 ποσοστο λιπους.Οι πανω κοιλιακοι αχνοφαινονται απλα θελω να πεσω λιγο σε λιπος για το καλοκαιρι.Με λιγαλ ογια απο 15 να πεσω στο 12-13 .Δεν ζηταω να γινω κομματια ,και θελω μου επιτε πιον λιπο να παρω.Για να πεσω μολις τοσο λιγο θα χρειαστει να κοψω παρα πολυ τον υδατανθρακα?γιατι αμα ειναι ετσι δεν χρειαζετε να παρω καθολου λιπο ,θα πεσουν τα κιλα με το που πιξω τον υδατανθρακα.
    Μεχρι στιγβμης επαιρνα πρωτεινη αμινοξεα και κρεατινη,.τι θα χρειαστει να κοψω απο αυτα για να βαλω μεσα τον λιποδιαλυτη?
     

  9. 18-05-14 20:55 #1719
    Προεπιλογή
    Παιδιά γεία σας.Εδώ και 3 βδομάδες πάιρνω το thermovol 2 χάπια το πρωί πριν την αερόβια και 2 το απόγευμα πριν τα βάρη.Στην αρχή μου εδινε την ενέργεια που χρειαζόμουνα αλλά τώρα τετάρτη (Τριτη μέρα προπόνησης) είμαι κομμάτια και χωρίς αερόβιο το πρωί, καθόλου ενέργεια(παρολα αυτα κοψιμο πείνας και αυξηση θερμοκρασίας μια χαρά).Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι να το συνδιάσω για ενέργεια,ειτε πριν την προπόνηση είτε κατα την διάρκεια ;.Σκέφτηκα για νιτρικό αλλα με τόση καφείνη δεν ξέρω
    σημείωση είμαι σε υποθερμική διατροφή την οποια εκάνα ακολουθόντας αυτό
     

  10. 24-05-14 17:51 #1720
    Προεπιλογή
    Θελω να ρωτησω αν ενδεικνυται για διαβητικους ενα συμληρωμα οπως ειναι οι λιποδιαλυτες
     

  11. 25-05-14 11:41 #1721
    Post Help!
    Παιδια θερμογεννετικους ι μη θερμογενετικους λιποδιαλυτες??
     

  12. 25-05-14 11:46 #1722
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Διαβάζεις, βλέπεις τι ταιριάζει στη περίπτωση σου και αποφασίζεις.
    Μιχάλης
     

  13. 28-05-14 18:49 #1723
    Προεπιλογή λιποδιαλυτης
    Καλησπερα σας,

    Θα ήθελα την άποψη σας γι αυτό το προιόν: ****

    Ειχα πάρει άλλη μια φορά λιποδιαλύτες πανε χρόνια αλλά δεν θύμαμαι τι προιον ήταν και δεν ειχα μεινει ευχαριστημένος βεβαια εφταιγά και εγω.
    Θελω την αποψη σας για το τι να επιλέξω τελικα...θέλω ουσιαστικά να να αδυνατήσω τεσσερα πεντε κιλά καθώς με τα τη ριξη χιαστών που έπαθα πάχυνα λίγο κ τωρα που ειμαι σε φάση γυμναστηρίου και ενδυναμωσης παράλληλα με μια διατροφη φυσιολογική έλεγα να δοκιμάσω λιποδιαλύτη..

    Εσεις ποιο προιόν θα μου προτείνατε?


    *** Απαγορεύονται τα λινκ πλην των χορηγών,mods team ***
     

  14. 31-05-14 17:07 #1724
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα,

    θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί θέλω να πάρω λιποδιαλύτη για να με βοήθησει στην ενεργοποιήση του μεταβολίσμου και το καύσιμο του λίπους μου.
    Έχω ξαναπάρει στο παρελθόν μια φορά αλλά λόγω κακής χρήσης από μερους μου δεν με βοήθησε και πολύ.
    Τώρα όμως επειδη προέρχομαι από σοβαρό τραυματισμό..ρίξη χιαστών και είμαι στο στάδιο της ενδυνάμωσης ώστε να μαι έτοιμος για την προετοιμασία θέλω να χάσω τεσσέρα πέντε κιλάκια που έχω πάρει..οπότε θέλω να μου προτείνετε αν και εφόσον έχετε άποψη δύο τρεις πολύ καλές επιλογές λιποδιαλύτη..

    Ξερω ότι δεν βρισκομαι στο σωστο topic απλα δεν μου έχει απαντήσει κάποιος τόσες μέρες και θα ήθελα την άποψη σας αν και εφόσον το επιθυμείτε.

    Ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων.
     

  15. 31-05-14 17:12 #1725
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Και επειδή δεν σου απάντησε κανείς είπες να ξαναρωτήσεις στο πρώτο θέμα που βρήκες?

    Μεταφέρθηκε εδώ.
    Μιχάλης
     

Σελίδα 115 από 120 ΠρώτηΠρώτη ... 1565105113114115116117 ... ΤελευταίαΤελευταία