Θέμα: Progen (Reflex)

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 49
  1. 27-06-10 20:11 #16
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    παιδιά ως εδώ οκ. μείνετε ον τοπικ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-06-10 21:48 #17
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    50 euro 20 δωσεις? μαλλον θα προτημισω τα panini....
    σε σχεση με νορμαλ φαγητο ειναι ποιο φτηνό, αυτο όμως δε σημαίνει πως ειναι καλύτερο,
    αυτα τα σκευάσματα ειναι για εναλλακτική λύση (οταν πχ βιαζεσαι η δε γίνεται να φας κανονικά για οποιονδήποτε λογο), και οχι για να αντικαταστήσουν ενα νορμαλ γεύμα,
    σαν εναλλακτική λυση ειναι απο τα καλύτερα σύμφωνα με τα συστατικά του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-06-10 21:56 #18
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    βαλτε Whey με βρωμη σε ενα σεικερ και ετοιμο το γευμα.Εγω αυτο κανω
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-06-10 22:02 #19
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε σχεση με νορμαλ φαγητο ειναι ποιο φτηνό, αυτο όμως δε σημαίνει πως ειναι καλύτερο,
    αυτα τα σκευάσματα ειναι για εναλλακτική λύση (οταν πχ βιαζεσαι η δε γίνεται να φας κανονικά για οποιονδήποτε λογο), και οχι για να αντικαταστήσουν ενα νορμαλ γεύμα,
    σαν εναλλακτική λυση ειναι απο τα καλύτερα σύμφωνα με τα συστατικά του.
    το αναλύσαμε και ποιο πάνω και πιστεύω ότι το ΤΕΙ χρειάζεται εναλλακτικές λύσεις για τους λογούς που προαναφέραμε... όσον αφορά την αναλόγια χρημάτων/ποσότητας όντως είναι normal καθώς το κάθε φακελάκι κοστίζει 2,5 euro και είναι πολύ ανώτερο από τις σαβούρες του κυλικείου.... οπότε και κατέληξα στο progen...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-06-10 22:16 #20
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-06-10 10:01 #21
    Προεπιλογή
    εγω μολις εκανα παραγγελια απο το e-shop μας για ενα progen..για τις διακοπες κυριως στην παραλια το βρισκω πολυ καλη εναλλακτικη απο σαντουιτς καντινας και βλακειες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-06-10 14:27 #22
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω μολις εκανα παραγγελια απο το e-shop μας για ενα progen..για τις διακοπες κυριως στην παραλια το βρισκω πολυ καλη εναλλακτικη απο σαντουιτς καντινας και βλακειες..
    Δημήτρη αν θες ενημέρωσε μας για την γεύση του, τη διαλυτότητα του, την υφή του και γενικότερα πληροφορίες για το πρώην
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-06-10 15:21 #23
    Προεπιλογή
    οταν μου ερθει θα γραψω εντυπωσεις..γευση πηρα σοκολατα παντως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-06-10 13:31 #24
    Προεπιλογή
    λοιπον το πρωι εφτασε η παραγγελια μου..δεν ηθελα να το δοκιμασω καθως το κραταγα για καλοκαιρι αλλα το εκανα για να κανω feedback..πολυ καλη γευση και πολυ καλη διαλυτοτητα(καμια σχεση με την instant).αυτο που μου φανηκε περιεργο ηταν οτι την χωνεψα ευκολα κατι που το φοβομουν καθως τετοιου τυπου συμπληρωματα φουσκωνουν αρκετα..πολυ καλη αγορα και την συνιστω ανεπιφυλακτα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-06-10 23:55 #25
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον το πρωι εφτασε η παραγγελια μου..δεν ηθελα να το δοκιμασω καθως το κραταγα για καλοκαιρι αλλα το εκανα για να κανω feedback..πολυ καλη γευση και πολυ καλη διαλυτοτητα(καμια σχεση με την instant).αυτο που μου φανηκε περιεργο ηταν οτι την χωνεψα ευκολα κατι που το φοβομουν καθως τετοιου τυπου συμπληρωματα φουσκωνουν αρκετα..πολυ καλη αγορα και την συνιστω ανεπιφυλακτα!!
    Την χώνεψες?
    χμμμ.. Ίσως η προτείνη που περιέχει να είναι από διαφορες πηγες.
    Σε ευχαριστούμε συνονόματε για το feedback!

    Εγώ φεύγω για διακοπές σε 4 μέρες και δεν προλαβαίνω να το παραγγείλω από itnernet...
    Αν κάποιος ξέρει που μπορώ να βρω κατάστημα Αθηνα η ακόμα καλύτερα στο πειραιά που να το πουλα θα το εκτιμούσα! (με pm φυσικά)
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-06-10 10:16 #26
    Προεπιλογή
    απο το e-shop θα σου κανει παντως μια μερα.εμενα τοσο μ εκανε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-07-10 02:43 #27

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Τα συστατικα του ειναι πολυ καλα για αναπληρωση γευματος(3 ηδη πρωτεινης,χαμηλου γλυκαιμικου δεικτη υδατανθρακες).Ενα κακο βρισκω μονο.Η αναλογια πρωτεινων υδατανθρακων θα επρεπε ενδεχομενως να ειναι αντιστροφα.
    1:2 δηλαδη αντι 2:1.
    40 γραμ πρωτεινη ειναι οριακα πολλα,ενω 20 γραμ υδατανθρακα ειναι λιγα εκτος αν ειμαστε σε διαιτα χαμηλων υδατανθρακων.Παντως δειχνει ποιοτικη επιλογη και αλλωστε οπως και να'χει παντως μπορουμε να συμπληρωσουμε και λιγη βρωμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-07-10 09:18 #28
    Προεπιλογή
    το οτι εχει 20γρ.υδατανθρακα εγω πιστευω οφειλεται αλλου..το μεγαλυτερο μερος των εταιρειων γραφουν ξερω γω 50 γρ.υδατανθρακα αλλα δεν ειναι καλης ποιοτητας(ζαχαρες και τετοια).εδω σου λεει ομως οτι προκειται για ποιοτικους υδατανθρακες..αρα φαντασου τι δουλεμα πεφτει απ τις αλλες εταιρειες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-07-10 20:26 #29
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    το οτι εχει 20γρ.υδατανθρακα εγω πιστευω οφειλεται αλλου..το μεγαλυτερο μερος των εταιρειων γραφουν ξερω γω 50 γρ.υδατανθρακα αλλα δεν ειναι καλης ποιοτητας(ζαχαρες και τετοια).εδω σου λεει ομως οτι προκειται για ποιοτικους υδατανθρακες..αρα φαντασου τι δουλεμα πεφτει απ τις αλλες εταιρειες...
    Δεν πολυκατάλαβα τι εννοείς...
    Από τις άλλες η για τις άλλες?
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-07-10 02:50 #30
    Προεπιλογή
    Παιδια υποκαταστατο γευματος, αλλα εχει 276 θερμιδες το σακουλακι. Με τι αλλο μπορει να συνδιαστει; Ισως με 2,3 ρυζογκοφρετες; Τι λετε;

    Σκεφτομαι να το χτυπησω και αυτο τωρα που θα εχω αδεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία