Σελίδα 12 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 256
  1. 04-12-10 14:56 #166
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    μπακ μετα απο 20 μερες.
    πηρα κιλα τελικα δεν την γλιτωσα.
    διατροφη αισχος.
    πολυ ψωμι(οποιος χει παει θηβα μαλλον ξερει)
    πολυ τηγανητη πατατα πολυ ρυζι μακαρονι
    κρεας ελαχιστο.προγευματα ολα γλυκα ντονατς σοκολατας κρουασαν κεικ .
    κ αν θες μην φας.κψμ στεργιου μονο.
    κανα καμια 10καρια προπονησεις ισα ν πω πως πριστηκαμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-12-10 15:45 #167
    Προεπιλογή
    Εχω ακουσει πως καποια στρατοπαιδα εχουν και γυμναστηρια με καλο εξοπλισμο,το ελευθερο σου χρονο δεν μπορεις να πηγενεις εκει η χρειαζεται να περνεις αδεια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-12-10 15:52 #168
    Προεπιλογή
    εγώ πάλι γύρισα 5 κιλά κάτω. έκανα δρομολόγια τρέλα κάθε μερ και όσο ψωμί κι αν έφαγα δεν έκανε τίποτα. το φαγητό ήταν κατά καπιο τρόπο σωστά κατανεμημένο. Πρωινό ποτέ με γάλα ποτέ τσάι μέλη βούτυρο(εγώ βούτυρο δεν τρώω) και ψωμί μεσημεριανό μακαρόνια/ρύζι/κοτόπουλο ποτέ ποτέ όσπρια ακόμα και πίτσα και μπριζόλα ...πάντα σαλάτα και φρούτο και πατάτα μόνο στο φούρνο. φυσικά δεν ελλειππαν και τα προγεύματα...στεργίου κρουασάν και βλεκείες που δεν έφαγα παρά μόνο 1-2 φορές.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannis12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ακουσει πως καποια στρατοπαιδα εχουν και γυμναστηρια με καλο εξοπλισμο,το ελευθερο σου χρονο δεν μπορεις να πηγενεις εκει η χρειαζεται να περνεις αδεια?
    είναι κλειστά λόγο του ότι δεν είχαμε ορκιστεί και φοβόντουσαν μην χτυπήσουμε. βυθίσεις ανάμεσα στα κρεβάτια δικέφαλα τρικέφαλα με το λουκάνικο και μονόζυγο σε μια αυτοσχέδια απλώστρα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aqua_bill : 04-12-10 στις 15:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-12-10 18:40 #169
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    το πηραμε και το γυμναστηριο για καποιες μερες το οποιο ηταν πολυ μικρο
    με τα απολυτος απαραιτητα.
    Το ηλιθιο ηταν οτι το ανοιγαμε απο 6 μεχρι 7μιση και μπαιναν μονο 10 ατομα μεσα την φορα και ο καθενας του μονο για 20 λεπτα.
    Αυτο τωρα για μια μοιρα κοντα στα 600 ατομα.
    Οπως καταλαβενετε γινοταν χαμος και μας τ πηραν τα κλειδια.


    Παρακαλαγα για πατατα φουρνου..αλλα ουτε μια φορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-12-10 21:20 #170
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    θητεια ειναι ρε μαγκες οχι Αουσβιτς...9 μηνες θα κανετε...ηρεμηστε και μαθετε οσο μπορειτε περισσοτερα...εμπειριες που δεν θα ξαναζησετε ειναι....δεν γινετε να ασχολειστε με το bb και να ειστε φυγοπονοι...
    οχι μονο στο γυμναστηριο να λεμε τι εχουμε καταφερει και α και ου και παπανιτζιες.......
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-12-10 14:39 #171
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ginus Εμφάνιση μηνυμάτων
    θητεια ειναι ρε μαγκες οχι Αουσβιτς...9 μηνες θα κανετε...ηρεμηστε και μαθετε οσο μπορειτε περισσοτερα...εμπειριες που δεν θα ξαναζησετε ειναι....δεν γινετε να ασχολειστε με το bb και να ειστε φυγοπονοι...
    οχι μονο στο γυμναστηριο να λεμε τι εχουμε καταφερει και α και ου και παπανιτζιες.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-12-10 16:16 #172
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    ο στρατος για τους αντρες ειναι οτι η κυτταριτιδα για τις γυναικες
    αναποφευκτο κακο

    οπως λεει και το ασμα:απο που και να σαι,κοιτα να το χαρεις

    περα απο αυτα που ειπε ο προηγουμενος,και ισχυουν κατα την γνωμη μου,
    αυτο που μπορεις να διδαχθεις απο τον στρατο ειναι η πειθαρχια,
    μεγαλη αρετη αν την εχεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-12-10 20:11 #173
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    το βασικότερο που εχεις να παρεις απο τον στρατο ειναι το να μάθεις να λειτουργείς μονος σου, χωρις την βοήθεια μαμας-μπαμπα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-12-10 02:53 #174
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Οταν πας σε μοναδα πηγαινε γραψου σε ενα γυμναστηριο της προκοπης να κανεις με την ησυχια σου στις εξοδους και παρε και τα συμπληρωματα σου μαζι. Κι εγω αυτο εκανα. Και μια φορα τη βδομαδα να πηγαινεις ειναι καλη συντηρηση. Μην καθεσαι να κανεις στα γυμναστηρια του στρατου ή στα κρεβατια και με τα λουκανικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-12-10 12:12 #175
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν πας σε μοναδα πηγαινε γραψου σε ενα γυμναστηριο της προκοπης να κανεις με την ησυχια σου στις εξοδους και παρε και τα συμπληρωματα σου μαζι. Κι εγω αυτο εκανα. Και μια φορα τη βδομαδα να πηγαινεις ειναι καλη συντηρηση. Μην καθεσαι να κανεις στα γυμναστηρια του στρατου ή στα κρεβατια και με τα λουκανικα.
    Αυτο ειχα στ μυαλο μου.Κοιτα πανω απο μια φορες θα κανω δεν παιζει.

    Στην θηβα που ημουν εμπειριες δεν.Το οτι καναμε μονο μια βολη στ κεντρο στα 100 μετρα δεν νομιζω να μετραει πολυ σαν εμπειρια.
    Και εμεις ειχαμε 3 γευματα οχι 4.Πρωι(7)
    μεσημερι(1:30)βραδυ(7).
    Δεν ξερω για τους αλλους αλλα προσπαθουσα ν φαω οσο πιο πολυ γινοταν μεσα σε αυτα τα τρια γευματα.Και μιλαμε για τηγανητη πατατα ρυζι ψωμι κ κανα μακαρονι που κ που.
    Λιγα οσπρια, πολυ λιγο κρεας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-12-10 04:15 #176
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο που μπορεις να διδαχθεις απο τον στρατο ειναι η πειθαρχια,
    μεγαλη αρετη αν την εχεις
    Διαφωνω. Την πειθαρχια την μαθαινεις οταν την επιβαλλεις εσυ στον εαυτο σου. Δηλαδη οταν βαζεις ενα στοχο και κανεις θυσιες για να τον πετυχεις.
    Το να σου επιβαλλουν την πειθαρχια με το ζορι και μαλιστα χωρις να σου προσφερουν κατι ολα αυτα που κανεις μαλλον το αντιθετο αποτελεσμα εχει. Απο αντιδραση μετα γινεσαι χειροτερος απο οτι ησουν πριν μπεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-08-11 12:50 #177
    Προεπιλογή Στρατος & διατηρηση μυικότητας.
    Αμα εμεις που γυμναζομαστε εφηβοι φτασει η ωρα να παμε στρατο θα παει καποιος κοπος χαμενος ετσι???Υπαρχει τροπος να διατηρηθει το σωμα κλεινοντας το ενδεχομενο του λοκαντζη!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-08-11 12:55 #178
    Προεπιλογή
    Σωπα ρε συ φιλε που θα σε καταστρεψει ο στρατος. Αν εχεις αθλητικη πειθαρχια μια χαρα θα τον περασεις και χωρις να πας λοκατζης. Απλά αποτελεί το εύκολο άλλοθι το "πηρα κιλά στο στρατό", ξέρω πολλούς που έχουν βγεί και καλύτεροι απ' ότι μπήκαν.
    First comes smiles. Then comes lies. Last is gunfire.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-08-11 12:58 #179
    Προεπιλογή
    Ναι εξαρταται ομως απο πολλα πραγματα και προπατων το σωμα !!Μπορει καποιος να βαλει 1-2 kg αλλος 6-7kg εξαρταται!!Αλλα ακουσα οτι θα χασεις και λιγο απο μυικο ογκο πως το λεμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-08-11 13:00 #180
    Το avatar του χρήστη Babis Stinson

    Εγγραφή
    17-08-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Επειδή κι εγώ είχα σκεφτεί πριν λίγο καιρό κάτι παρόμοιο, γιατί τον Φλεβάρη θα πάω μάλλον να κάνω την θητεία μου, είμαι επίσης της άποψης αν προσέχεις δεν θα χαλάσεις πολύ. Μην τρελαινόμαστε

    Από φίλους μου που μπήκαν τον τελευταίο χρόνο φαντάροι πάντως, όλοι μου είπαν ότι στο κέντρο εκπαίδευσης θα χάσεις κιλά γιατί σε ταίζουν λίγο, και στην μονάδα θα τα ξαναπάρεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία