Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 07-06-11 03:14 #1
    Προεπιλογή Γυμναστηρια στην Καλλιθέα
    Καλησπερα.
    Παει καποιος απο εδω στο Let's Go gym στην καλλιθεα να μου πει εντυπωσεις κτλπ ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη player : 07-06-11 στις 03:18
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-06-11 17:29 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο player Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα.
    Παει καποιος απο εδω στο Let's Go gym στην καλλιθεα να μου πει εντυπωσεις κτλπ ?
    Aυτο ειναι κοντα στην γεφυρα στο Κουκακι,αρχες Θησεως;Πανω από την Renault (πρωην Universal κτλ; )
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-06-11 02:59 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτο ειναι κοντα στην γεφυρα στο Κουκακι,αρχες Θησεως;Πανω από την Renault (πρωην Universal κτλ; )
    Αυτο ειναι. Πας εκει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-06-11 12:44 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Εχω παει αρκετες φορες ως επισκεπτης.Ειναι μικρό το γυμναστηριο,technogym μηχανηματα,λίγα όμως,ελευθερα ικανοποιητικα αλλα με μιρκο χωρο να κινηεθεις...
    Αν πας ωρες αιχμης το απόγευμα,μπορει να εχιες πρόβλημα.Ειδικα δε στα αποδυτηρια,ετσι όπως ειναι διαμορφωμενα,αν θες να κανεις μπανιο είναι δυσκολα.Κανε κανα 2 προπονησεις πρωτα και μετα αποφασισε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-06-11 12:57 #5
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα, πήγαινα στο συγκεκριμένο γυμναστήριο πέρυσι αλλά δεν έμεινα πολύ ικανοποιημένη.Πραγματικά στις ώρες αιχμής γίνεται χαμός και δεν μπορείς να πατήσεις. Οσο για τον χώρο με τα ελεύθερα βάρη να προσθέσω οτι το έδαφος έχει λακούβες...τις έχουνε καλύψει επιφανειακά αλλά όταν πατήσεις...καταλαβαίνεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-09-11 20:57 #6
    Προεπιλογή
    Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο καλό γυμναστήριο στην Καλλιθέα. Το lets go δύστυχος είναι πολύ μικρό και συνήθως γεμάτο. Ειδικά σε ώρες αιχμής ο ένας είναι πάνω στον άλλο. Ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη είναι τόσο μικρός πρέπει να είσαι τυχερός ή πολύ υπομονετικός για να βρεις ελεύθερο πάγκο η χώρο για άλλα ελεύθερα. Οι διάδρομοι επίσης είναι καμία δεκαπενταριά το πολύ με 2-3 συνέχεια χαλασμένους (εδώ και ένα χρόνο), κάποιους άλλους να μην λειτουργούν καλά και γενικά πρέπει να είναι αρκετά παλιοί. Κάποιοι επίσης σταματάνε την ώρα που τρέχεις απότομα αλλά δεν τρέχει και τίποτα. Κλιματισμός δεν υπάρχει το καλοκαίρι η ατμόσφαιρα ήταν απίστευτα αποπνικτική. Οι γυμναστές είναι ψιλό-αδιάφοροι εκτός και αν είσαι κανά γκομενάκι που μπανίζουν. Γενικά από τα 3-4 γυμναστήρια που έχω πάει στην ζωή μου είναι μακράν το χειρότερο. Εκτός αν ψάχνεις γυμναστήριο για να αντικαταστήσεις την καφετέρια.

    Έχω συνδρομή για κάποιους ακόμα μήνες αλλά ψάχνω για κάτι καλύτερο (στην ουσία καλό γυμναστήριο). Αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι θα το εκτιμούσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-09-11 21:12 #7
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    συμπαθητικο (αλλα ως εκει) ειναι to weider καλλιθεας.
    ισογειο διαδρομοι αρκετοι.
    πρωτος για κοιλιακους και ελλειπτικα.
    δευτερος μηχανηματα.
    και τριτος ελευθερα. τρεις παγκοι ο ενας επικλινης, ρακ και smith, αλτηρες αλλα ενα ζευγαρι μονο, σε καθε αυξηση, με τις αυξησεις ανα 2,5 κιλα, ενας κατακλινης.
    δυο τροχαλιες πλατης,ενα συμπαθεστατο hammer ενας σταυρος μια πρεσσα και ενα χακ νομιζω λεγεται.
    αρκετες μπαρες και 1-2 στραβομπαρες.
    αξιοπρεπεις προπονησεις σε μη ωρες αιμης.
    αλλα και τις ωρες αιχμης τα παιδια που γυμναζονταν εκει ηταν κομπλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-09-11 18:03 #8
    Προεπιλογή
    οκ ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-09-11 18:18 #9
    Προεπιλογή
    εχει παει καποιος στο pit bull?ειναι λιγο πιο κατω απο το lets go?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-09-11 23:30 #10
    Το avatar του χρήστη luckyseven

    Εγγραφή
    01-11-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    620
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο average_joe Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμπαθητικο (αλλα ως εκει) ειναι to weider καλλιθεας.

    τρεις παγκοι ο ενας επικλινης, ρακ και smith, αλτηρες αλλα ενα ζευγαρι μονο, σε καθε αυξηση, με τις αυξησεις ανα 2,5 κιλα, ενας κατακλινης.
    τώρα δεν υπάρχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-09-11 23:40 #11
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    ^
    νταξει δε θα λειψει και σε κανεναν!
    pullover ή διζυγο (που εχει στον πρωτο).

    entit: εχω και να ρθω κανα εξαμηνο.,,
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-05-12 15:21 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργος 25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο καλό γυμναστήριο στην Καλλιθέα. Το lets go δύστυχος είναι πολύ μικρό και συνήθως γεμάτο. Ειδικά σε ώρες αιχμής ο ένας είναι πάνω στον άλλο. Ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη είναι τόσο μικρός πρέπει να είσαι τυχερός ή πολύ υπομονετικός για να βρεις ελεύθερο πάγκο η χώρο για άλλα ελεύθερα. Οι διάδρομοι επίσης είναι καμία δεκαπενταριά το πολύ με 2-3 συνέχεια χαλασμένους (εδώ και ένα χρόνο), κάποιους άλλους να μην λειτουργούν καλά και γενικά πρέπει να είναι αρκετά παλιοί. Κάποιοι επίσης σταματάνε την ώρα που τρέχεις απότομα αλλά δεν τρέχει και τίποτα. Κλιματισμός δεν υπάρχει το καλοκαίρι η ατμόσφαιρα ήταν απίστευτα αποπνικτική. Οι γυμναστές είναι ψιλό-αδιάφοροι εκτός και αν είσαι κανά γκομενάκι που μπανίζουν. Γενικά από τα 3-4 γυμναστήρια που έχω πάει στην ζωή μου είναι μακράν το χειρότερο. Εκτός αν ψάχνεις γυμναστήριο για να αντικαταστήσεις την καφετέρια.

    Έχω συνδρομή για κάποιους ακόμα μήνες αλλά ψάχνω για κάτι καλύτερο (στην ουσία καλό γυμναστήριο). Αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι θα το εκτιμούσα.
    με το μπαρδόν αλλα ΠΟΥ τα ειδες ολα αυτα???
    εχεις παει προσφατα να δεις??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-06-13 04:43 #13
    Προεπιλογή καλησπερα παιδια
    μετακομισα νοτια προαστεια προσφατα συγκεκριμενα ταυρο και δεν εχω βρει ενα καλο γυμναστηριο μεχρι στιγμης.παρακαλω οσοι πηγαινεται καπου και στις γυρω περιοχες καλλιθεα μοσχατο ακομα και φαλληρο αν προκειται για κατι καλο ας βοηθησετε...ευχαριστω!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-09-13 15:42 #14
    Προεπιλογή joe weider Καλλιθεας
    Πηγαίνει κανεις εκει να μου πει εντυπώσεις ; Ειμαι μεταξυ του joe που ειναι κοντα στο σπιτι , 5 -7 λεπτα με τα ποδια και του Let's go gym που ειναι 5 λεπτα με το αμαξι (νομιζω εκει ψηλα Δημοσθενους θα ειναι ευκολο να παρκαρω) ... Ομως επειδηη κοντινη αποσταση ειναι σημαντικη για μενα, σκεφτομαι τα joe ! Εχει κανεις εμπειρια να μου πει ; Αξιζει ; Παλια πηγαινα στην Αμιλλα , αλλα δυστυχως εχει κλεισει
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-07-15 18:34 #15
    Προεπιλογή Καλησπέρα !
    Πέρασα από το Jow Weider και από το Lets go στην Καλλιθέα (όσο έμενα εκεί) και κατόπιν πήγα στην Νέα Σμύρνη (όπου μετακόμισα) για μια δωρεάν επίσκεψη σχεδόν σε όλα τα μεγάλα που βρήκα. Για την Καλλιθέα δεν το συζητάω (απογοήτευση). Αυτό που προτείνω και εμένα με κάλυψε πλήρως με τους χώρους του, τα όργανα του (Technogym όλα σαν καινούργια) τα αποδυτήρια του (Sauna και Hammam είναι δωρεάν) αλλά και με το προσωπικό του (απίστευτοι Γυμναστές με πολύ προθυμία και με γνώσεις, όχι γλάστρες) είναι το SHAPE στην Ελ. Βενιζέλου δίπλα στο Άλσος μπροστά στην στάση του ΤΡΑΜ. Καθαροί χώροι λίγος συνωστισμός τα απογεύματα της Δευτέρας αλλά ευτυχώς μεγάλη αίθουσα με ελεύθερα βάρη και πολλούς αλτήρες χωρίς να χρειάζεται να περιμένω. Παιδιά το προτείνω κι ας είναι λίγο πιο μακριά.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία