Θέμα: Φωτο μου

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 09-06-09 18:21 #1
    Προεπιλογή Φωτο μου
    Γειά σας και από μένα. Λέγομαι Γιώργος . Όπως καταλλαβατε είμαι new member.

    ΠΡΙΝ


    ΜΕΤΑ






    Θα ήθελα κάποιες συμβουλές από εσάς για το τι μπορώ να κάνω και πως θα το κάνω . Εδώ και ενάμισι μήνα παίρνω κρεατίνη , προτε'ί'νη και κάτι χάπια που γράφουν πάνω "Nitric Oxide OVERDRIVE" που μου είπαν ότι είναι για τσίτωμα . Είμαι 17 στα 18 . 176 ύψος και 70 κιλά περίπου . Από εκεί που πήρα τα συμπληρώματα μου είπαν να παίρνω 3 χάπια 40' πριν την προπόνιση , 1/2 scoop κρεατίνη 30' πριν , αμέσως μετά την προπόνιση 1/2 scoop κρεατίνη και μετά από 30' 2 scoop προτε'ί'νη . Τι να κάνω για πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ όγκο ?
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-06-09 19:11 #2
    Προεπιλογή
    να διαβάσεις το φορουμ....ειναι αναγκαίο ξεκίνησες με λάθος σκεπτικό κ παραπληρόφορηση
    ξεκίνα με τα στικυ και τον τομέα που λέει αρθρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-06-09 19:21 #3
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Γεια σου συνονοματε, περνα απο τα νεα μελη να χαιρετησεις το φορουμ....
    οπως ειπε και ο goutsos πρεπει να κανεις ενα καλο διαβασμα στο φορουμ, σε κατηγοριες διατροφη, προπονηση, συμπληρωματα...

    Ειδικα ριξε την προσοχη σου στην διατροφη, θα βρεις αρθρα που αφορουν το στοχο σου. Φτιαξε το διατροφικο σου πλανο και ποσταρε το μετα να σε βοηθησουμε να το κανεις καλυτερο.

    Προς το παρον μεχρι να κανεις τα παραπανω, βαζε 5 γραμμαρια κρεατινη και 30 γραμμαρια πρωτεινη(οχι 30 γραμ. σκονη) στο μεταπροπονητικο σου ροφημα.
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-06-09 19:21 #4
    Προεπιλογή
    ξέχασα να πω πως έκανα και πιο παλιά άσκηση . Συνολικά 3 χρόνια . Δεν ξεκίνησα κατ' ευθείαν με τα συμπλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-06-09 21:00 #5
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Για άλλη μια φορά...

    Τρως παραπάνω θερμίδες απ ότι καις βάζεις μάζα...τρως λιγότερες χάνεις...
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-06-09 23:06 #6
    Το avatar του χρήστη yannis88

    Εγγραφή
    16-09-2008
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    194
    Προεπιλογή
    Ειλικρινά...Πέτα τα συμπληρώματα...Ασε και τη γυμναστική που κάνεις...Κάτσε διάβασε και δούλεψε.
    Great minds discuss ideas,average minds discuss events,small minds discuss people.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-06-09 18:59 #7
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Γιώργο τη βάση την έχεις, αλλά εισαι ακόμη σε αρχικό στάδιο. Το σωμα σου μπορεί να αλλάξει σε μηδέν χρόνο αρκεί να υιοθετησεις μια πιο σωστη διατροφη και προπονηση σε πρωτη φαση. Νομιζω οτι με την παραμονη σου στο φορουμ και λιγο διαβασμα θα καταφερεις την προοδο που θες.

    Εγω στη θεση σου θα προσπαθουσα περισσοτερο καθως νομιζω οτι ο σωματοτυπος σου θα σε βοηθησει στο bodybuilding.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-06-09 09:56 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Γιωργο κατ΄αρχην καλώς ήρθες στο φόρουμ.Θα ηθελα να σου πω ότι ακομα στην αρχη και να εχεις υπομονη,τι σκαρι σου είναι κατάλληλο για μυική αναπτυξη και αν εχεις υπομονη μπορείς να καταφερεις ωραία πράγματα απλά μην στηριζεις την προοδο σου μόνο στα συμπληρωματα,όχι ότι δεν σε βοηθανε αλλά από μονα τους δεν σε σώζουν.
    Ρίξε μια ματια σε αυτα τα βασικα θεματα να παρεις χαμπαρι γιατί είναι απαραίτητη η διατροφη :

    Διατροφη όγκου

    Μεταπροπονητικη διατροφη

    Περιμενουμε νεα από την πρόοδο σου,μεχρι τότε ΦΑΙ ΦΑΙ ΦΑΙ !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-06-09 10:44 #9
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστώ παιδιά για τις συμβουλές σας . Από σήμερα άρχισα 100 γρ βρώμη με γάλα και 2 ολόκληρα αυγά . Μου φαίνεται όμως δύσκολο να βγάλω την διατροφή ...
    Απάντηση με παράθεση