Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 29-11-07 13:05 #1
    Προεπιλογή Mega Shake (Dymatize)




    Γειά σας παιδιά.Είμαι καινούργιος στο φορουμ όπως και στα συμπληρώματα.Πριν από μια βδομάδα ξεκίνησα να παίρνω το συγκεκριμένο.Μου το πρότεινε ο αδερφός μ που ασχολείτε με αυτά.Mου φαίνεται καλό με ωραία γεύση και πολύ καλή τιμή.100εύρω=10LBS.Θα ήθελα όμως να μου πείτε και την δική σας γνώμη για το mega shake!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-11-07 14:35 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Για πες λιγο για ποιο λογω το περνεις και καλα σαν πρωτεινη "ογκου"? παντως απ οτι ειδα ειναι καλο μιγμα πρωτεινων για ωρες κατα την διαρκεια της ημερας σαν αντικατασταση γευματος δηλαδη σε καμια περιπτωση ομως μετα την προπονηση δεν το περνεις αυτο πριν τον υπνο η με το πρωινο ξυπνημα αλλα τις υπολοιπες ωρες τις ημερας ναι γινεται
    Πες ποιες ωρες το χρησημοποιεις.

    Αν θες να διαλεξεις καποια πρωτεινη πηγαινε στα αρθρα στο φορυμ εχω φτιαξει ενα για ειδη πρωτεινης που υπαρχουν για να διαλεξεις ενα ειδος για τις δικες σου αναγκες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-11-07 15:38 #3
    Προεπιλογή
    Το χρησημοποιω μετα την προπονηση και αντικαθιστοντας ενα γευμα οταν βρισκομαι πολλες ωρες στο πανεπιστημιο.Σπανια 1-2 φορες την βδομαδα οταν ξθπναω το πρωι.Μπορεισ να μου πεισ γιατι δεν κανει μετα την προπονηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-11-07 16:12 #4
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ελα διαβασε το αρθρο μου και πιστευω θα καταλαβεις γιατι δεν μπορω να λεω τα ιδια παλι αμα εχεις αποριες εδω ειμαστε
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-11-07 16:36 #5
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο meletis13for
    Το χρησημοποιω μετα την προπονηση και αντικαθιστοντας ενα γευμα οταν βρισκομαι πολλες ωρες στο πανεπιστημιο.Σπανια 1-2 φορες την βδομαδα οταν ξθπναω το πρωι.Μπορεισ να μου πεισ γιατι δεν κανει μετα την προπονηση?
    meletis, δεν είναι μεγάλο λάθος να το χρησιμοποιείς μετά την προπόνηση, αλλά δεν είναι και το πιο σωστό. ρίξε αν θες μια ματιά στην κατηγορία των άρθρων.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-11-07 16:38 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο meletis13for
    Το χρησημοποιω μετα την προπονηση και αντικαθιστοντας ενα γευμα οταν βρισκομαι πολλες ωρες στο πανεπιστημιο.Σπανια 1-2 φορες την βδομαδα οταν ξθπναω το πρωι.Μπορεισ να μου πεισ γιατι δεν κανει μετα την προπονηση?
    meletis13for εδώ ο χώρος είναι για αξιολόγηση του προίοντος οπότε βγαίνεις off κ δεν θα δοθεί συνέχεια. Ότι απορίες έχεις στο κατάλληλο χώρο.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-11-07 21:41 #7
    Προεπιλογή
    ok παιδια συγνωμη που ξεφυγα απο το θεμα.Εσας σαν προιον πωσ σας φαινεται?Ειναι καλο?τα αξιζει τα λεφτα του?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-11-07 22:08 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Δεν βλέπω τον λόγο να παίρνεις τέτοιο προιον αντί μιας whey συν το ότι τα 8 γρ κορεμένο δεν είναι λίγα μονο με ένα ρόφημα.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-11-07 23:02 #9
    Προεπιλογή
    Ο λογος που το πηρα ειναι οτι δεν ηξερα και ειπα στον αδερφο μ να παει να μου αγορασει που ασχολειται με αυτα.Αλλα απο οτι εχω καταλαβει με ενα τετοιο προιον αντικαθιστας γευμα γιατι περιεχει πολυ 'πραγμα'.Νομιζω οτι καλυτερα θα ηταν να επαιρνα μια whey(π.χ.Dymatize Iso 100) για μετα την προπονηση και αυτην να την χρησημοπιουσα για να αντικαθιστω γευματα οταν βρισκομαι πολλες ωρες στην σχολη μ!
    Απάντηση με παράθεση