Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 91
  1. 09-11-09 12:10 #46
    Προεπιλογή
    Απίστευτος .. συγχαρητήρια πρώτα σε σένα Άγγελε διότι ότι και να μας βάλουν να κάνουμε για να αλλάξουμε τρόπο ζωής και συνήθεις αν δεν το έχουμε αποφασίσει πρώτα εμείς και αν δεν έχουμε τη θελήσει είναι τζάμπα πράγμα .. δεύτερον μπράβο Πάνο διότι η εμπειρία και η γνώση είναι καλό να τη χρησιμοποιούμε προς καλό άλλον και το αποτέλεσμα είναι πάντα η καλύτερη ανταμοιβή!!!!! συγχαρητήρια παιδιά
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-11-09 12:12 #47
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Mπραβο Άγγελε,τρομερη θεληση και προσπάθεια !!
    Πανο επειδη ο Αγγελος δεν μπαινει πλεον στο φόρουμ που βρίσκεται;Ασχολειται;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-06-10 00:27 #48
    Προεπιλογή
    μπραβο ρε man! Σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-07-10 21:37 #49
    Προεπιλογή
    Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ και απο μενα!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-07-10 01:00 #50
    Προεπιλογή
    απιστευτος μπραβο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-07-10 15:57 #51
    Το avatar του χρήστη panosge0

    Εγγραφή
    04-07-2010
    Περ.
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    18
    Προεπιλογή
    Στην ίδια περίπου φάση βρισκόμουν και εγώ πριν 4 χρόνια και πήρα την μεγάλη απόφαση και δύναμη για να τα χάσω!!! Βέβαια εγώ ήμουν 122κιλά και έπεσα στα 78κιλά με 1.82 ύψος. Το κακό είναι ότι μου άφησε χαλάρωση στο δέρμα, στην περιοχή της κοιλιάς. Φίλε μου συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα .... περιμένω να δώ καινούργιες φώτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-09-10 13:26 #52
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-11-10 21:51 #53
    Προεπιλογή
    πολλα μπραβο οχι ενα πολλαααα θηριο τρομερη αλλαγη!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-11-10 23:31 #54
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    θα ηθελα πολυ να δω πως ειναι τωρα ο αγγελος!!!ξερουμε μηπως αν το εχει συνεχισει το αθλημα η αν το παρατησε?
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-11-10 18:55 #55
    Προεπιλογή
    Καταπληκτικό!!!! Να είσαι καλά για το κουράγιο που μου δίνεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-11-10 02:56 #56
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zylo Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ηθελα πολυ να δω πως ειναι τωρα ο αγγελος!!!ξερουμε μηπως αν το εχει συνεχισει το αθλημα η αν το παρατησε?
    O Άγγελος, για ένα χρόνο μετά από την τελευταία του φωτογραφία (όσο διήρκησε και η συγκατοίκηση μας) συνέχισε να προπονείται, με ακόμα καλύτερη διατρόφή και φουλ συμπληρώματα, προσθέτωντας καθαρά μυικά κιλά στο σώμα του και έχωντας πολύ ψηλού στόχους. Μάλιστα είχε φτάσει στο σημείο άπό άποψη δύναμης να ειναι το φαινόμενο του γυμναστηρίου και τρίβαν όλοι τα μάτια τους.

    Δυστυχώς κάπου εκεί σταμάτησε και η συγκατοίκησή μας και μαζί με αυτη και η εξέλιξή του... πλέον γυμνάζεται αραιά και που, και σωματικά είναι σε μιαμέτρια κατάσταση, αλλά σε καμιά περίπτωση στα χάλια που είχε όταν ξεκίνησε. Κάθε φορά που βρισκόμαστε από κοντά μου λέει οτι θα ξαναξεκινήσει δυναμικά, αλλά δεν....

    Ο Άγγελος είναι νομίζω από τις κλασσικές περιπτώσεις που θέλουν κάποιον να τους δωσει έναν στόχο, να τους πορώσει και σε συνδυασμό με σωστή διατροφή και προπόνηση να κάνουν τη μεγάλη αλλαγή στο σώμα τους. Είναι απόδειξη ότι όλοι μπορούν..

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-11-10 03:22 #57
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή

    Ο Άγγελος είναι νομίζω από τις κλασσικές περιπτώσεις που θέλουν κάποιον να τους δωσει έναν στόχο, να τους πορώσει και σε συνδυασμό με σωστή διατροφή και προπόνηση να κάνουν τη μεγάλη αλλαγή στο σώμα τους. Είναι απόδειξη ότι όλοι μπορούν..



    Αυτο ξαναπέστω!!!μακαρι να ειχα και εγω εναν π να μ λεει τι να κανω με καποιον τροπο...ειναι πολυ μα παρα πολυ σημαντικο να κατι τετοιο!!!

    Μπραβο στο παλικαρι και σε εσενα με την βοηθεια σ!!!απιστευτα αποτελεσματα!!!
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-11-10 03:46 #58
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Δεν είχα διαβάσει ποτε αυτό το thread..

    Πραγματικά νιώθω σαν να βλέπω 2 διαφορετικά άτομα! Δυσκολεύομαι να συνειδητοποιήσω ότι είναι ο ίδιος άνθρωπος!

    Aλλο ένα παράδειγμα προς μίμηση και ίσως το ποιο δυνατό! Συγχαρητήρια φυσικά πάνε εκτος από την Aγγελο για την μεγάλη του προσπάθεια και στον Παναγιώτη. Bravo και στους 2 για αυτό το εκπληκτικό αποτέλεσμα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα!

    Παναγιώτη έχω την εντύπωση πως ακόμα μια ώθηση στο φίλο σου θα τον βοηθήσει και πάλι να γυρίσει στα σιδερα!
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-11-10 11:38 #59
    Προεπιλογή
    παρα πολλα συγχαρητηρια....
    τελικα θεληση χρειαζεται και σωστη πορεια..τιποτα παραπανω!!
    φανταστικο αποτελεσμα...παρα πολλα μπραβο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-11-10 11:19 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aggelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα βάλω εδώ 2 φωτογραφίες μου που δείχνουν την αλλαγή που είχα κάνει πέρυσι μέσα σε 8 μήνες χάνωντας συνολικά 38 κιλά.

    Στην πρώτη φωτογραφία είμαι 107 κιλά ενώ στη δεύτερη 73, με ύψος 1.71, ενώ έφτασα και στα 69 κιλά, απλά δεν έχω φωτογραφία.

    ΠΡΙΝ


    META


    Το μυστικό είναι ότι για εκείνο το διάστημα αναγκάστηκα να συγκατοικήσω με τον Παναγιώτη (Muscleboss) και αναπόφευκτα, ακολούθησα και εγώ πρόγραμμα διατροφής και προπόνησης bodybuilding.

    Κάθε μέρα το σπίτι γινόταν κέντρο διερχομένων bodybuilders και κατάλαβα πόσο χάλια ήταν το σώμα μου… μαύρα χάλια!
    Αποτέλεσμα ήταν να πορωθώ και να ξεκινήσω πρόγραμμα.

    Ένα ευχαριστώ στον ΜΒ όχι μόνο για τη βοήθεια του στο πρόγραμμα προπόνησης και διατροφής, αλλά και την ψυχολογική στήριξη που χρειάστηκα για να τα βγάλω πέρα σε μια πολύ απαιτητική δίαιτα.
    Να σημειώσω ότι έχω αναιμία και στίγμα και αυτό μας επέβαλε να είμαστε πολύ προσεχτικοί και στη διατροφή μου αλλά και στην προπόνηση και αεροβική.

    Η δίαιτα που ακολούθησα ήταν ψηλή σε πρωτείνες και ακόρεστα λίπη και χαμηλή σε υδατάνθρακες. Γενικά το προγραμμά μου είχε μια κυκλική λήψη/αυξομείωση θερμίδων μέσα στην εβδομάδα, ενώ κάποιες μέρες δεν έτρωγα καθόλου υδατάνθρακες.
    Χρησιμοποίησα συμπληρώματα διατροφής και συγκεκριμένα:

    - πρωτείνη ορρού γάλακτος υψηλής περιεκτικότητας
    - πολυβιταμίνη
    - βιταμίνη C και αντιοξειδωτικά
    - σίδηρο
    - καρνιτίνη
    - ωμέγα 3 και 6 λιπαρά οξέα
    - συμπλήρωμα λιποδιαλύτη εμπορίου

    Στόχος μου φέτος το καλοκαίρι να είμαι ακόμα καλύτερος, με μεγαλύτερους και σκληρότερους μύς.
    Μπράβο Άγγελε!!!! Συγχαρητήρια!!!! Είσαι ένα παράδειγμα για όλους τους Έλληνες!!!! Be fit!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία