Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 69
  1. 03-10-08 16:32 #16
    Προεπιλογή
    Τον Κεφαλιανο Πανο τον ειδες στις φωτο αλλα και τον Σαρακινη που κακος δεν τον εβγαλα φωτο ενο ηταν στους αγωνες για να δειτε και εσεις το επιπεδο του, ηταν και αυτος τεραστιος
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-10-08 16:40 #17
    Προεπιλογή
    Εγω φωτογραφηθηκα με τον Κεφαλιανο.Τον ειχα ξαναδει αλλη μια φορα πριν απο 3 χρονια..Πραγματικα ηταν Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο Σ...
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-10-08 16:41 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    ο σαρακίνης είναι μαστερς πιστεύω θα είναι διαφορετικές κατηγορίες ο αλέξης θα ξέρει καλύτερα.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-10-08 16:46 #19
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Καλη επιτυχια στους δικους μας! Ευχομαι να τα πανε καλα! Και μονο που συμμετεχουν φτανει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-10-08 16:47 #20
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    +10 στον τριανταφυλου πολυ σωστες αποψεις .
    +1 στον RUHL για την ειλικρινη του απαντηση.

    Καλη επιτυχια στους δικους μας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-10-08 17:14 #21
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Θελετε να το παμε ετσι να σβηνουμε ποστ? γιατι φιλαρακι εσβησες μονο την απαντηση μου που την εγραφα κανενα 10 λεπτο και αφηνης μονο το πρωτο μου ποστ για να φενομε μαλακας?????????? σε απλα θεματα οπως η παρεξηγηση επειδη ειπα στον alex gerolymatos τι πιστευω ενω ταυτοχρονα δεν εμπλεκομουν με το αρχηκο ποστ δηλαδη αν θα παει η που θα πανε 2 αθλητες εγω αναφερφηκα μονο στον τροπο που το ειπε συγκρηση mr o με καποιους ελληνες ββερς στην προσπαθεια του να παρει μερικες απαντησης στο τοπικ του ενταξη φιλε και μας μας σνομπαρουν σε τοπικς μας αλλα δεν κανουμε ετσι

    Παντως παναγιωτη δεν την περιμενα τετοια αντημετωπηση-αντιδραση σε παλια μελη τα οποια γνωρηζεις και απο κοντα και οχι μονο πησω απο καποιο nickname και σε ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ οχι καποιο γεγονος που οντως εγηνε επειδη εχεις λιγοτερο συμφερον απο μενα απο οτι αλλα μελη η χορηγους δεν σημαινει οτι πρεπει να μου την λες
    Προσεχε μελοντικα με αυτο τον τροπο οταν υποτηθεμενα πειραζετε καποιος σημαντικος


    Ευχαρηστω τον Νασσερ και τον Ηλια που με καταλαβαινουν αν εβλεπαν και το σβησμενο ποστ θα καταλαβαιναν καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-10-08 17:27 #22
    Προεπιλογή
    σε ερασιτεχνικό επίπεδο όμως δεν είναι το ίδιο οι τίτλοι με όλα αυτά
    που έγιναν έχασαν την αξία τους όταν βγαίνουν πχ 4 Mr Ελλάς τον χρόνο

    για μένα ο κεφαλιάς είναι ο καλύτερος αυτή την στιγμή στην Ελλάδα
    όπως στην κορυφή είναι και ο Γιάννης ο μάγκος και ο μπάμπης ο σαρακίνης
    απλά ο καθένας έχει διαφορετικά πρότυπα και απόψεις και κανείς δεν μπορεί
    να επιβάλει η να προτρέψει παρά αν γίνετε σωστή προβολή των αθλητών και
    σωστές οργανώσεις όπως γίνονται με παράδειγμα και τον μιχάλη και απο δω
    και στο εξής να βλέπουν και οι φίλαθλοι του ββ με άλλο μάτι και τούς αθλητες .

    εδώ υπάρχουν άτομα που μπορεί να είναι και κριτές που δεν έχουν δεί
    έκτός απο ολύμπια κανένα άλλο αγώνα σε dvd, Ελληνικό ενοώ.

    Best of Ηλιας Τριανταφυλλου


    HΛΙΑ

    Να αναφέρω ότι οι σχέσεις μου με τη Ναββα (Σερέτη) χάλασαν όταν αρνήθηκαν να αποδεχτώ
    το "καταλάθος" άδικο αποτέλεσμα!
    Αποχώρησα απο την κριτική επιτροπή και με ακολούθησαν όλοι (πλήν ενός)


    Στη ΝAC το 2007 αρνήθηκα να συμετάσχω σε κριτική επιτροπή που συμμετείχε γνωστό ΝΟΥΜΕΡΟ.

    ΟΠΟΤΕ για μια ακόμα φορά ΗΛΙΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-10-08 18:26 #23
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    RUHL: Δε μου αρεσε ο τρόπος σου, αυτό είναι το μήνυμά σου αφού παραπονιέσαι, για το καλό σου το έσβησα αλλά μάλλον δε το κατάλαβες:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Γιατι κακο ειναι που δεν με ενδιαφερει τοσο το ελληνικο ββινγκ? οσο οι προ του εξωτερικου 2 ατομα ειναι στην ελλαδα κατι πανε να κανουν και οκ δεν φτανουν ολοι παρα εξω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex gerolymatos
    Παιδια νομιζο το οτι δυο Ελληνες πρωταθλητες συμετεχουν σε εναν μεγαλο επαγγελματικο αγωνα ειναι σημαντικοτερο απο το να ασχολειστε τι εκανε ο Colleman.
    Οταν καποιος ποσταρει το απο πανω κειμενο τι απαντηση περιμενει οταν συγκρηνει τους καλυτερους αθλητες που περασαν απο την ιστορια ββινγκ με καποιος σε τοπικο επιπεδο ελλαδας και κανει copy paste σε ολα τα φορουμ το ιδιο κειμενο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER
    Και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να τους συγκρηνουμε με αλλα επιπεδα οπως π.χ. Olympia ειτε σοβαρολογοντας ειτε αστειευομενοι.
    Ευχαρηστω νασερ που με καταλαβενεις τι θελω να πω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    RUHL, αν μη τι άλλο αν διαφωνείς μη σχολιάζεις, σεβάσου μερικά πρόσωπα και κάποιους αθλητές εδώ μέσα που έχουν προσφέρει στο άθλημα πολλά περισσότερα από κάποια Posts σε ένα φόρουμ
    Γιατι δημοκρατια δεν εχουμε ? δηλαδη ολοι πρεπει να συμφωνουμε?η να λεμε καποια πραγματα οπως μπραβο μπραβο μηπως εχεις κανενα τετοιο κανονα να ξερουμε δηλαδη ?
    Δηλαδη αν πω οτι μου αρεσει περισσοτερο ο καραμανλακης να τον δω απο αυτους και θα τα πηγαινε καλυτερα απο τους θα φαω βαν? η θα μου την πειτε δεν δεχεστε καπια διαφορετικη αποψη ?

    Ολη η απαντηση ηταν στον felix που για καποιο λογω νομιζει οτι δεν στηρηζουν τους αθλητες στην ελλαδα οσο του εξωτερικου δεν σχολιασα αν θα πω καλη επιτυχια στο σαρακινη και τον κεφαλιανο αλλα μονο το ποστ του που αρχησε να συγκρηνει διαφοετικα επιπεδα και δεν αλαζω την απαντηση μου προτημω να δω τον Κολεμαν να κατεβαινει για ακομα μια φορα να κανει το καλυτερο ρεκορ στην ιστορια του ββινγκ παρα να δω κεφαλιανο και σαρακινη σε αγωνα που δεν μπορουν να νικησουν λογω πολιτικης η και αλλα

    Εγω ο ιδιος στηριζω το ελληνικο ββινγκ ειτε αυτο ειναι να πηγαινω θεατης σε διαφορους αγωνες εδω βορεια ελλαδα η να κανω μερικα ποστ για ελληνες προ και να βαζω φωτος τους

    Αρα back off boss δεν χρειαζετε να μου την λες Quote:
    πολλά περισσότερα από κάποια Posts σε ένα φόρουμ
    επειδη προτημω να δω κατι αλλο και οχι επειδη δηχνω ασεβια που εδηξα ασεβια? στο φελιξ?
    και οι απαντησεις μου

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Γιατι κακο ειναι που δεν με ενδιαφερει τοσο το ελληνικο ββινγκ? οσο οι προ του εξωτερικου 2 ατομα ειναι στην ελλαδα κατι πανε να κανουν και οκ δεν φτανουν ολοι παρα εξω
    και η γκόμενά μου είναι καλύτερη από τη δικία σου αλλά δε θα στο πώ ποτέ. για αυτά τα 2 άτομα είμαστε περήφανοι και δεν έχει κανένα νόημα να τους συγκρίνουμε-σνομπάρουμε με τους επαγγελματίες olympia.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Οταν καποιος ποσταρει το απο πανω κειμενο τι απαντηση περιμενει οταν συγκρηνει τους καλυτερους αθλητες που περασαν απο την ιστορια ββινγκ με καποιος σε τοπικο επιπεδο ελλαδας και κανει copy paste σε ολα τα φορουμ το ιδιο κειμενο
    δεν είναι κάποιος, αλλά μέλος του δοιηκητικού συμβουλίου της NAC και οφείλεις να δείχνεις κάποια κατανόηση που μας τιμά με την παρουσία του.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Γιατι δημοκρατια δεν εχουμε ? δηλαδη ολοι πρεπει να συμφωνουμε?η να λεμε καποια πραγματα οπως μπραβο μπραβο μηπως εχεις κανενα τετοιο κανονα να ξερουμε δηλαδη ?
    δεν είναι θέμα διαφωνίας είναι θέμα σεβασμού και ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ σε έλληνες που εκροσωπούν τη χώρα σου και όπως είπε παραπάνω ματώνουν στην ποετοιμασία, και εσύ πετάς ένα ξερό, προτιμώ το Mr.O., μακάρι να μην έρθεις ποτέ στη θέση τους και να νιώσεις πως αισθάνονται με αυτή την αττάκα σου.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Αρα back off boss δεν χρειαζετε να μου την λες Quote:
    πολλά περισσότερα από κάποια Posts σε ένα φόρουμ
    επειδη προτημω να δω κατι αλλο και οχι επειδη δηχνω ασεβια που εδηξα ασεβια? στο φελιξ?
    ποιος φέλιξ και μ****. αν προτιμάς να δείς κάτι άλλο καντο, μη σχολιάζεις τα λόγια ανός ανθρώπο που μας τιμά με την παρουσία του. και σου έστειλα Pm me εξηγηση για όλο αυτό, αλλά δε το είδες.

    θέλω να δώσουμε ένα τέλος σε αυτό.
    τη προσοχή την αξίζουν οι ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ και ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ και όχι κοντρες ruhl και Mb.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-10-08 22:24 #24
    Προεπιλογή
    O καθένας από εμάς πρέπει να σέβεται την άποψη του άλλου αλλά μόνο στις περιπτώσεις που αυτή είναι καλοπροαίρετη.
    Τον ΜΒ δεν τον ήξερα και δεν τον έχω ακόμα γνωρίσει από κοντά.
    Εκτιμώ ώμος έναν άνθρωπο που έστησε ένα ολόκληρο οικοδόμημα που λέγεται BODYBUILDING.GR καθώς και άλλους
    ιδιοκτήτες - διμηουργούς Forum στην Ελλάδα.
    Να ξέρετε ότι επαγγελματικά εγώ από τη λειτουργία των Forums θίγομαι.
    Οτιδήποτε ώμος που μπορεί να προσθέσει ένα λιθαράκι στο άθλημα που αγαπάμε είναι σεβαστό και θα πρέπει να το στηρίζουμε.
    Αυτός πιστέψτε με είναι και ο λόγος που γράφω πέντε αράδες όποτε έχω χρόνο και όχι για να το χρησιμοποιήσω ως μέσο προβολής,
    διαφήμισης ή προβολής προσωπικών ιδεών και κακεντρέχειας.
    Ας προσπαθήσουμε λοιπόν ο καθένας με τον τρόπο του και με τα όπλα που μπορεί να διαθέσει (από ολόκληρο Forum ή ως πρόεδρος ομοσπονδίας η ως πρωταθλητής μέχρι τον θεατή αγώνων ή και αυτόν που κάνει εποικοδομητική κριτική μέσω των posts όλοι
    είμαστε αναγκαίοι στον αγώνα προβολής του αθλήματος μας.
    Ας προχωρήσουμε λοιπόν ενωμένοι ο καθένας με τα "όπλα" που διαθέτει στην μάχη για την ανάδειξη του αθλήματος που αγαπάμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-10-08 23:24 #25
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    ποιος φέλιξ και μ****.
    Ιδιο ποστ σε αλλο φορουμ ιδια λογια αλλο Nickname

    Δεν αλαζω την αποψη μου σε καμια περιπτωση ουτε σνομπαρα μονο σχολιασα την συγκρηση που εγηνε αν ακομα δεν καταλαβες το ποστ μου δεν με ενδιαφερει καθολου

    Αλλα ακομα και να ειχε αλλο χαρακτηρα το ποστ μου και να τους σνομπαρα η να ελεγα ασχημα λογια για τα σωματα τους παλι αποψη μου και αφου ειναι ανοιχτο φορουμ και δεν θετει τετοιους περιορισμους ο καθενας λεει οτι θελει

    Τελιωσα απο αυτο το τοπικ δεν εχω τιποτα να προσθεσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-10-08 08:56 #26
    Προεπιλογή
    Καλημερα σε ολους απαντο στην ερωτηση του Ηλια το BATTLE OF THE GIANTS ειναι επαγγελματικος αγωνας πραγμα που σημενει οτι ολοι οι αθλητες ανεξαρτητου ηλικιας και βαρους/υψους διαγωνιζονται σε 1 κατηγορια οι ανδρες και 1 οι γυναικες(FIGURE),το επιπεδο θα ειναι παρα πολυ υψηλο αφου συμετασχουν οι ANDREAS FREY(2 φορες MR UNIVERSE και 2ος στο NIGHT OF THE CHAMPIONS μετα τον LEE PRIEST),SAMY AL HADAT(περσινος νικητης του αγωνα και 3ος στο NIGHT OF THE CHAMPIONS),RODNEY ST CLOUD(απο τους πιο γνωστους αθλητες αφου εχει συμετασχει και σε OLYMPIA),ORAZIO SALVATORI(MR UNIVERSE της ΝΑΒΒΑ),αυτα ειναι μονο λιγα απο τα ονοματα των αθλητων που θα συμετασχουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-10-08 09:51 #27
    Προεπιλογή
    Καλή δύναμη στους Ελληνες αθλητές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-10-08 19:56 #28
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    είναι ένα μικρο olympia... όταν δείς αυτούς τους αθλητές από κοντά σε πιάνει δέος...

    εγώ πάντως έχω ένα θετικό προαίσθημα για αυτόν τον αγώνα...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-10-08 21:03 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    εγώ πιστεύω άνετα στέκονται οι δικοί μας σε αυτό τον αγώνα το λέω γιατί τούς έχω δει από κοντά πώς είναι αυτό το επίπεδο όπως επίσης και τούς περισσότερους ολυμπια σε αγωνιστική φόρμα και με τον γιαννη τον ελευθεριάδη στο NOC στη νέα υόρκη.
    το μόνο που έχουν να φοβηθούν οι δικοί μας τον κακό τους εαυτό μην πάει κάτι λάθος στην προετοιμασία και να μην θυσιάσουν την γράμωση για χάρη μερικών η και ενός κιλού.
    γιατί αυτό που εντυπωσιάζει στην σκηνή, είναι η λεπτομέρεια γιατί σε κάνει να φαίνεσε πιό τεράστιος και ας μην είσαι, ειδικά το επιπεδο του μιχάλη του κεφαλιανού του επιτρέπει να φτάσει σε ξεραίλα που να βγάζει σκόνη χωρίς να είναι λίγος στη σκηνή επειδή ο σωματότυπός του με τα μυικά κιλά που έχει πάνω του είναι για να χτυπήσει κορυφή και μιλάω έχοντας επίγνωση του επιπέδου, ειδικά αυτός που κέρδισε στην ναββα πέρυση στο γιουνιβέρς απο τούς κοντούς ήταν απίστευτος ο οράτιο σαλβατόρι.

    εύχομαι καλή επιτυχία στα παιδιά που είμαι σίγουρος οτι θα την έχουν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-10-08 09:32 #30
    Προεπιλογή
    Aυτό που εντυπωσιάζει στην σκηνή, είναι η λεπτομέρεια γιατί σε κάνει να φαίνεσε τεράστιος και ας μην είσαι!!!


    Eτσι είναι: με κάληψε ο Ηλίας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία